مجوز مقدماتی MVP صرافی Okx از رگولاتور دبی

پلتفرم تبادل کریپتو Okx Global مجوز مقدماتی حداقل محصول قابل دوام (MVP) را توسط رگولاتور دبی، سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی (VARA) دریافت کرده است. آخرین مجوز VARA تقریبا یک سال پس از دریافت مجوز موقت دارایی‌های مجازی Okx اعطا شد.

 

افزایش کارکنان OKX برای دفتر دبی

در بیانیه‌ای که این شرکت منتشر کرده است، آمده است که رگولاتور دارایی‌های دیجیتال دبی، سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی (VARA)، مجوز مقدماتی حداقل محصول قابل دوام (MVP) را به صرافی ارز دیجیتال Okx اعطا کرده است. طبق این بیانیه، مجوز جدید مجوزهای تایید شده را قادر می‌سازد تا تمام پیش شرط‌های لازم برای انجام عملیات MVP در رژیم VARA را انجام دهند.

 

پس از دریافت مجوزی که شرکت Web3 را قادر می‌سازد تا عملیاتی شود، بخش خاورمیانه صرافی ارز دیجیتال می‌تواند مجموعه تایید شده فعالیت‌های دارایی‌های مجازی تحت نظارت خود را به مشتریان خرده‌فروشی نهادی و واجد شرایط گسترش دهد. برای کمک به شرکت ارز دیجیتال برای آماده شدن برای این نتیجه، Okx در بیانیه‌ای فاش کرد که قصد دارد کارمندان دبی را به ۳۰ نفر افزایش دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا