Okx بازار Ordinals جدید را معرفی می‌کند

روز سه‌شنبه، شرکت کریپتویی Okx راه‌اندازی یک بازار جدید Ordinals را اعلام کرد. این پلتفرم از طریق کیف‌پول Okx قابل دسترسی است و کاربران را قادر می‌سازد کتیبه‌های Ordinal و توکن‌های BRC20 را ضرب و مبادله کنند. در حالی که بازار Ordinals هنوز در مراحل اولیه خود است، کاربران می‌توانند از امکان مشاهده و انتقال نوشته‌های Ordinal با استفاده از کیف پول مولتی چین استفاده کنند.

 

Okx با استقبال از Ordinals و BRC20 Trend، بازار Ordinals جدید را نشان می‌دهد

Okx، شرکت کریپتویی، صرافی و شرکت Web3، اعلام کرده است که کیف‌پول Okx اکنون دسترسی یکپارچه به اکوسیستم پیشگامانه Ordinal و BRC20 را فراهم می‌کند. با بیش از ۷ میلیون Ordinal مرتبط با بلاکچین بیت کوین و ۱۸,۲۵۰ توکن BRC20 به ارزش نزدیک به نیم میلیارد دلار، کتیبه‌ها یک تغییر بازی برای علاقه‌مندان به رمزارزها بوده است. علاوه بر این، فروش NFT بیت کوین درست پایین‌تر از اتریوم است و آن را به دومین زنجیره بزرگ از نظر فروش NFT در هفته گذشته تبدیل می‌کند.

 

Okx روند Ordinals را با آغوش باز پذیرفته است. این شرکت رمزارز بیشتر توضیح داد که در حال ارائه ویژگی‌های کیف پول Okx در مراحل مختلف است. از هم اکنون، کاربران می‌توانند Ordinalها را مشاهده و انتقال دهند و در اواخر این هفته، می‌توانند توکن‌های BRC20 را معامله کنند. تا پایان ماه می، این کیف پول کاربران را قادر می‌سازد تا Ordinal و BRC20 خود را صادر کنند و تا ژوئن، Okx قول داده است که با اجازه دادن به کاربران برای تجارت (خرید، فروش و فهرست کردن) Ordinalها، همه چیز را ارتقا دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا