اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار صرافی‌ ها

صرافی Okx توسط Roskomnadzor روسیه مسدود شد

رگولاتور رسانه و ارتباطات روسیه، Roskomnadzor، دسترسی به وب‌سایت یک صرافی اصلی ارزهای دیجیتال، Okx، را محدود کرده است. پلتفرم معاملاتی یکی از مواردی بود که دسترسی روس‌ها را در بحبوحه تحریم‌هایی که بر تجارت این صنعت در روسیه تأثیر گذاشت، محدود نکرد.

 

Okx به درخواست دادستانی روسیه برای انتشار اطلاعات ممنوعه در لیست سیاه قرار گرفت

سرویس فدرال نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و رسانه های جمعی روسیه، که با نام Roskomnadzor نیز شناخته می‌شود، این هفته نام دامنه صرافی رمزارز Okx را به لیست سایت‌های حاوی اطلاعات خود اضافه کرده است که استفاده آن در روسیه ممنوع است. این اقدام به دنبال تصمیم دادستانی کل روسیه صورت گرفت.

 

پورتال خبری تجاری روسی RBC در گزارشی اشاره کرد که این شرکت مستقر در سیشل از معدود پلتفرم‌های تجارت کریپتو پیشرو است که علیرغم تشدید تحریم‌های غرب اعمال شده به دلیل تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، محدودیت‌هایی را برای کاربران روسی ایجاد نکرد.

 

Roskomnadzor به RBC Crypto گفت، دادستان‌های روسیه از سازمان نظارتی خواستند تا از دسترسی به این وب سایت برای انتشار اطلاعات غیرقابل اعتماد اجتماعی با ماهیت مالی جلوگیری کند.

 

سرویس مطبوعاتی این آژانس در ادامه توضیح داد:

این سایت اطلاعات مربوط به فعالیت‌های اهرام مالی و اطلاعاتی در مورد ارائه خدمات مالی توسط افرادی که حق ارائه آنها را مطابق با قوانین روسیه ندارند منتشر کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا