اخبار بلاکچیناخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

افزایش ۱۶۸۳ درصدی تعداد استیبل کوین های یورو

در حالی که امروز ارزش اقتصاد استیبل کوین تقریباً ۱۵۳ میلیارد دلار است، انتشار استیبل کوین با پشتوانه یورو ۱,۶۸۳ درصد از ۳۱.۹ میلیون دلار توکن مبتنی بر یورو در ۳ ژانویه ۲۰۲۰ به ۵۶۹ میلیون دلار امروزی افزایش یافته است. از نوامبر ۲۰۲۱، تعداد استیبل کوین‌های یورو ۸۵.۳۴ درصد افزایش یافت، اما از ژانویه ۲۰۲۲ تا به امروز، تعداد استیبل کوین‌های یورو طی هفت ماه گذشته ۱۴.۱۷ درصد کاهش یافت.

 

ارزش استیبل کوین های یورو از ابتدای سال به نیم میلیارد رسیده است

امروزه، بیشتر ارزش اقتصاد استیبل کوین مبتنی بر توکن‌هایی است که توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌شوند، اما تعداد کمی از توکن‌های دیگر کریپتو فیات نیز وجود دارند. به عنوان مثال، در حالی که تتر، صادرکننده استیبل کوین، بزرگترین توکن USDT مبتنی بر دلار را مدیریت می‌کند، تتر دارایی‌های ارز دیجیتال مبتنی بر یورو، پزو، پوند و یوان را نیز مدیریت می‌کند.

 

تتر اخیراً استیبل‌کوین‌های پوند استرلینگ بریتانیا و پزو مکزیک را راه‌اندازی کرد، و ناشر استیبل کوین Circle به تازگی دومین استیبل کوین بزرگ شرکت را با حمایت یک به یک با یورو راه‌اندازی کرد. بر اساس داده‌ها، امروزه بیش از نیم میلیارد دلار استیبل کوین یا تقریباً ۵۶۹ میلیون دلار در ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲ وجود دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا