تعداد تراکنش‌های روزانه لایت کوین افزایش میابد

در طول هفته گذشته، لایت کوین افزایش مداوم تراکنش‌های تایید شده روزانه را تجربه کرده است. پس از رکوردشکنی ۵۸۵,۴۱۵ تراکنش تایید شده روزانه در ۱۰ می، بلاکچین به طور مداوم محدوده‌ای از ۱۷۲,۰۰۰ تا ۵۳۲,۰۰۰ تراکنش در روز را انجام داده است.

 

افزایش معاملات روزانه لایت کوین ادامه دارد

از ۲ می ۲۰۲۳، شبکه Litecoin (LTC) شاهد افزایش بی‌سابقه تراکنش‌های روزانه بوده است. اولین بار این پیشرفت را ۱۳ روز پیش در ۱۸ می گزارش کردیم و حرکت معاملات LTC هیچ نشانه‌ای از کاهش را نشان نداده است. به‌عنوان چشم‌انداز، بالاترین تعداد تراکنش‌های روزانه تایید شده قبلی برای لایت کوین در ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ بود که در آن روز در مجموع ۲۱۱,۰۱۴ تراکنش ثبت شد. پیش از آن رکورد قبلی در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۱ ثبت شده بود که به ۱۹۶,۱۹۱ تراکنش رسیده بود.

 

در اکثر سال‌های ۲۰۲۲ و ماه‌های ابتدایی ۲۰۲۳، حجم تراکنش‌های روزانه لایت کوین بین ۹۰,۰۰۰ تا ۱۳۰,۰۰۰ تراکنش در روز بود که گهگاه به اوج‌های ۱۵۰,۰۰۰ تا ۱۷۵,۰۰۰ می‌رسید. با این حال، افزایش اخیر نقل و انتقالات روزانه در شبکه LTC، برخلاف هر چیزی که قبلا مشاهده شده بود، روند جدیدی را نشان می‌دهد. علاوه بر این، در ۱۰ می، لایت کوین به یک نقطه عطف پردازش ۷ تراکنش در ثانیه دست یافت و پس از آن ۶ تراکنش در ثانیه در ۲۵ می.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا