اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

Nubank به ۷۰ میلیون مشتری در لاتام رسید!

نوبانک، یک بانک دیجیتال مستقر در برزیل، نقطه عطف جدیدی را در عملیات خود اعلام کرده است. این شرکت اعلام کرد که به ۷۰ میلیون مشتری در لاتام رسیده است و آن را به یکی از بزرگترین مؤسسات مالی در نوع خود در برزیل تبدیل کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرد که تقریباً ۲ میلیون مشتری آن سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال هستند.

 

Nubank به ۷۰ میلیون مشتری رسید و مشتریان کریپتویی آن به ۱.۸ میلیون رسید

لاتام به دلیل مجموعه شرایط منحصر به فرد خود، به زمینه مناسبی برای شرکت‌هایی تبدیل شده است که خدمات مالی جایگزین و مبتنی بر ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند. Nubank، یک نئوبانک دیجیتال مستقر در برزیل، اخیراً به نقطه عطفی در منطقه رسیده است و اعلام کرده است که اکنون به ۷۰ میلیون مشتری خدمات ارائه می‌دهد. اکثر این مشتریان همانطور که انتظار می‌رفت در برزیل مستقر هستند. با این حال، نئوبانک همچنین توانسته به بازارهای دیگری مانند مکزیک، جایی که این شرکت ۳.۲ میلیون مشتری دارد و کلمبیا با ۴۰۰,۰۰۰ مشتری، راه پیدا کند.

 

محصولات این شرکت که بیشترین رشد را تجربه کرده اند عبارتند از Money Boxes که گزینه‌های سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی هستند که بیش از ۱.۷ میلیون کاربر را به عنوان سرمایه‌گذار ثبت کرده اند. حوزه دیگری که به رشد Nubank کمک کرده است، بخش ارزهای رمزنگاری شده آن است که به مشتریان امکان می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را از همان برنامه خریداری، نگهداری و بفروشند. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، بیش از ۱.۸ میلیون مشتری در حال حاضر حداقل یک خرید ارز دیجیتال با استفاده از برنامه Nubank انجام داده اند.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا