اخبار متاورساخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

راه اندازی بخش ۴۱۲ میلیون دلاری NTT Docomo

NTT Docomo، بزرگترین اپراتور مخابراتی در ژاپن، بخش جدیدی را راه‌اندازی کرده است که به هدایت فشار متاورس خود اختصاص دارد. این واحد که Qonoq نام دارد، در حال حاضر مشغول به کار است و دارای کارکنانی متشکل از ۲۰۰ نفر است که در حال تحقیق و توسعه راه‌حل‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای ادغام محصولات واقعیت توسعه یافته برای مشتریان این شرکت ژاپنی هستند.

 

NTT Docomo وارد Metaverse می‌شود

شرکت‌های مخابراتی در سرتاسر جهان به متاورس و خدمات جدیدی که این دنیای دیجیتال می‌تواند برای مشتریان خود ارائه دهد، علاقه‌مند هستند. NTT Docomo، بزرگترین اپراتور مخابراتی در ژاپن با بیش از ۸۰ میلیون مشتری، بخش متاورس خود را در اوایل این ماه راه‌اندازی کرد، اولین حرکت این شرکت به سوی بازار متاورس.

 

این واحد Qonoq نام دارد و دارای ۲۰۰ پرسنل است که به ساخت محصولات مبتنی بر نرم‌افزار و سخت‌افزار برای کاربران و مشتریان این شرکت اختصاص دارد. بودجه تخمینی این واحد تازه تاسیس حدود ۴۱۲ میلیون دلار است و بر سه حوزه کلیدی تمرکز خواهد داشت.

 

بیشتر بدانید: متاورس چیست؟

 

اولین حوزه مربوط به ارائه تجربیات متاورس از طریق دنیای خود به نام XR World و همچنین مکانی برای کنسرت‌های مجازی به نام Matrix Stream است که برای ارائه محتوا بهینه خواهد شد. دومین حوزه کلیدی شامل تجارت digital twin است که به مشتریان اجازه می‌دهد اطلاعات مربوط به یک مکان خاص را با متاورس ادغام و تکمیل کنند. سومین مورد شامل تولید دستگاه‌های سخت‌افزاری برای لذت بردن از تجربیات متاورس به روشی همه‌جانبه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا