لایحه کریپتویی کارولینای شمالی

ایالت کارولینای شمالی لایحه‌ای را برای بررسی نگهداری ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین، در خزانه‌داری ایالت ارائه کرده است. این لایحه ۵۰,۰۰۰ دلار از صندوق عمومی ایالت را برای مطالعه سه حوزه اختصاص می‌دهد، از جمله فرایند کسب، ذخیره ایمن، بیمه و انحلال ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین، که ممکن است از طرف ایالت نگهداری شود.

 

کارولینای شمالی در حال کاوش در نگهداری بیت کوین است

ایالت کارولینای شمالی لایحه مجلس نمایندگان ۷۲۱ (HB721) را با عنوان State Precious Metals Depository Study ارائه کرده است. این لایحه ۵۰,۰۰۰ دلار از صندوق عمومی ایالت که از درآمدهای مالیاتی، به استثنای حمل و نقل تشکیل شده است، به خزانه‌داری دولت اختصاص می‌دهد تا مطالعه‌ای را انجام دهد که سه حوزه کلیدی را بررسی می‌کند.

 

حوزه اول شامل:

فرآیند به دست آوردن، ذخیره ایمن، بیمه کردن و انحلال ارز مجازی، مانند بیت کوین، که ممکن است از طرف دولت نگهداری شود.

 

حوزه دوم تأثیر مورد انتظار تخصیص بخشی از صندوق عمومی به ارز مجازی برای محافظت در برابر تورم و ریسک‌های اعتباری سیستمیک، کاهش نوسانات کلی پرتفوی و افزایش بازده پرتفوی در طول زمان است.

 

سومین، هزینه‌ها، مزایا و امنیت استفاده از یک سپرده‌گذاری خصوصی مدیریت شده یا سپرده‌گذاری ایالتی دیگر یا ایجاد یک سپرده‌گذاری تحت مدیریت دولتی در کارولینای شمالی برای خدمت به عنوان نگهبان و مدیر ارز دیجیتال است که ممکن است به آن منتقل شود. یا به نحوی دیگر توسط این ایالت یا آژانس، یک زیرمجموعه سیاسی یا ابزار دیگری از این ایالت به دست آمده و برای سرمایه‌گذاران مخزنی برای استفاده از این دارایی‌ها فراهم شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا