اخبار بیت‌ کوین

Nomura مشتقات بیت کوین خارج از بورس را راه اندازی می کند

خدمات مشتقات بیت کوین تازه راه اندازی شده در زمان عقب نشینی در بازار عرضه می شوند.

غول خدمات مالی ژاپنی Nomura مشتقات بیت کوین را برای مشتریان نهادی خود راه اندازی کرده است. اولین معاملات توسط کامبرلند DRW به نمایندگی از Nomura در CME انجام شد.

معاملات آتی و گزینه های بیت کوین بدون بورس

معاملات آتی و گزینه های بیت کوین Nomura در خارج از بورس در اختیار مشتریان نهادی قرار خواهد گرفت. گزارش‌های رسانه‌ها می‌گویند که آنها غیرقابل تحویل هستند و باید به صورت نقدی تسویه شوند.

ریگ کارخانیس، رئیس بازارهای Nomura، آسیای سابق ژاپن (AEJ)، در مورد مشارکت با Cumberland DRW، در بیانیه‌ای گفت: «کار با طرف‌های همتای سازمانی به ما این امکان را می‌دهد که تقاضای فزاینده مشتریان خود را افزایش دهیم.»

مشتقات در طول سقوط دارایی های دیجیتال

اگرچه بازارهای کریپتو در چند ماه گذشته در حالت نزولی قرار دارند، تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی و خصوصی برای چنین خدماتی رو به رشد بوده است و بانک های سرمایه گذاری جهانی را مجبور به گسترش در این صنعت کرده است.

رکود فعلی که بازار کریپتوها را تنها در چهار روز با ۳۰۰ میلیارد دلار عقب‌نشینی مواجه کرد، احتمالاً تقاضا برای مقررات بیشتر را تحریک خواهد کرد.

تیم آلبرز، رئیس ساختار فارکس، AEJ، Nomura، گفت: “ما انتظار داریم که این بخش در طول زمان به بلوغ برسد، قانونمندتر شود، که آن را برای یک سرمایه گذار نهادی جذاب تر می کند.”

مدیر اجرایی معتقد است در زمانی که بیت کوین بیش از نیمی از ارزش خود را از زمان بالاترین رقم ۶۹۰۰۰ دلاری در نوامبر ۲۰۲۱ کاهش داده است، این می تواند زمان مناسبی برای راه اندازی مشتقات بیشتر مرتبط با BTC باشد.

اخیراً نوسانات قابل توجهی وجود داشته است. پس از فرونشستن گرد و غبار، ارزش گذاری ها برای مشتریان نهادی جذاب تر می شود. آلبرز گفت: ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این کار را آغاز کنیم زیرا پرتاب شروع سفر ما به فضا برای تجارت بازارهای جهانی است.

Nomura به عنوان اولین بانک Crypto Custody

علاقه Nomura به کریپتو به ماه می ۲۰۱۸ بازمی‌گردد، زمانی که از طریق یک سرمایه‌گذاری جدید به نام Komainu به اولین بانک نگهبانی کریپتو تبدیل شد. این شرکت با ارائه‌دهنده راه‌حل‌های زیرساختی و امنیت کریپتو، Ledger و مدیر سرمایه‌گذاری متخصص بیت‌کوین، Global Advisors، همکاری کرد.

نگرانی‌های مربوط به ذخیره‌سازی و امنیتی یک گلوگاه بزرگ در سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در ارزهای دیجیتال از سوی بانکداران سرمایه‌گذاری بوده است. انتظار می رفت که این حرکت علاقه سرمایه گذاران نهادی به دارایی های دیجیتال را باز کند.

در ژوئیه ۲۰۲۰، از طریق Komainu با همکاری Ledger و شرکت سرمایه گذاری CoinShares، خدمات نگهداری را برای سرمایه گذاران سنتی راه اندازی کرد. این شرکت ادعا کرد که Komainu اولین راه حل کنترل دارایی های دیجیتال است که توسط موسسات برای موسسات ساخته شده است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا