اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

ورود Nomura Holdings به دنیای کریپتو

روز چهارشنبه، شرکت هلدینگ مالی ژاپنی و عضو اصلی گروه Nomura، شرکت Nomura Holdings، راه‌اندازی یک واحد سرمایه‌گذاری خطرپذیر متمرکز بر کریپتو به نام Laser Digital Holdings را اعلام کرد. حرکت Nomura به دنبال تعدادی از غول‌های مالی است که امسال وارد صنعت ارزهای دیجیتال شدند.

 

Nomura بخش Laser Digital Holdings را معرفی کرد

غول بانکداری ژاپنی، Nomura Holdings، در حال ورود به دنیای دارایی‌های رمزنگاری شده است و در ماه‌های آینده سرمایه‌گذاری‌های جدید در مجموعه‌ای از خدمات و خطوط محصول جدید را اعلام خواهد کرد. Nomura یکی از بزرگترین بانک‌های سرمایه‌گذاری در ژاپن و یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های این کشور است. این شرکت سرمایه‌گذاری، ۹۷ سال پیش در اوزاکا در سال ۱۹۲۵ با نام Nomura Securities تاسیس شد.

 

Laser Digital Holdings یک شرکت هلدینگ است که در سوئیس ثبت شده است و هدف آن ایجاد سه محصول شامل تجارت ثانویه، سرمایه‌گذاری خطرپذیر و محصولات سرمایه‌گذاری است. این سرمایه‌گذاری جدید توسط Jez Mohideen به عنوان مدیر عامل و Steven Ashley به عنوان رئیس Laser Digital رهبری خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا