دور سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری در Nomba

طبق گزارش‌ها، استارت‌آپ پرداخت نیجریه‌ای، Nomba، مبلغ ۳۰ میلیون دلار از طریق پیش‌سری B که توسط Base10 Partners رهبری می‌شد، جمع‌آوری کرده است. انتظار می‌رود راه‌حل جدید به استارتاپ کمک کند تا کارآمدتر عمل کند و تجارب عالی مشتری را ارائه دهد.

 

ایجاد شکاف در فرآیندهای پرداخت

Nomba، یک استارت‌آپ پرداخت نیجریه‌ای، ۳۰ میلیون دلار بودجه قبل از سری B جمع‌آوری کرده است. بر اساس گزارش Disrupt Africa، دور سرمایه‌گذاری این استارتاپ توسط Base10 Partners مستقر در سانفرانسیسکو رهبری شد. Helios Digital Ventures ،Shopify ،Partech ،Khosla Ventures نیز در این دور شرکت کردند.

 

طبق این گزارش، Nomba که قبلاً با نام Kudi شناخته می‌شد، برای تولید راه‌حل پرداختی سرمایه‌گذاری خواهد کرد که به آن امکان می‌دهد شکاف‌ها را در فرآیندهای پرداخت خود برطرف کند. انتظار می‌رود راه‌حل جدید به استارتاپ کمک کند تا کارآمدتر عمل کند و تجارب عالی مشتری را ارائه دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا