نیشاد سینگ و رامنیک آرورا هم دخیل بودند!؟

در ۲۱ دسامبر، مقامات مجری قانون ایالات متحده از ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) فاش کردند که اتهامات کلاهبرداری را علیه گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX و کارولین الیسون مدیر عامل سابق Alameda Research تحمیل کرده اند. پس از اعلام تسلیم وانگ و الیسون، عموم مردم این سؤال را داشتند که مدیر مهندسی FTX، نیشاد سینگ، کجاست و آیا او هم در این کار نقش داشته است یا خیر.

 

پس از اعتراف گناهکار بودن الیسون و وانگ، همه چشم‌ها بر روی ۲ مدیر برتر FTX متمرکز شده‌است

گزارش‌های منتج از دادگاه فدرال SDNY ،CFTC و SEC نشان می‌دهد که Zixiao (گری) وانگ، بنیانگذار FTX و کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کرده‌اند. به گفته وکیل ایالات متحده، دامیان ویلیامز، الیسون و وانگ در حال همکاری با مقامات مجری قانون در یک معامله برای احکام سبک‌تر هستند.

 

علاوه بر اعلامیه روز چهارشنبه، ویلیامز از سایرینی که در رفتار نادرست FTX دخیل بودند خواست تا در اسرع وقت موضوع را مطرح کنند. ویلیامز تاکید کرد:

مجری قانون به سرعت در حال حرکت است و صبر ما ابدی نیست. یکی از افرادی که در کیفرخواست‌های اخیر علیه الیسون و وانگ نامی از او نام برده نشده بود، نیشاد سینگ، مدیر مهندسی FTX بود.

 

طبق اسناد عمومی، سینگ در سال ۲۰۱۷ از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، با مدرک لیسانس در مهندسی برق و مهندسی علوم کامپیوتر فارغ‌التحصیل شد. او پس از فارغ التحصیلی از کالج، در مجموع پنج ماه در سال ۲۰۱۷ برای فیس بوک کار کرد. سینگ قبل از ایفای نقش به عنوان مدیر مهندسی FTX، مدیر مهندسی Alameda Research بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا