نیما مومنی به اتهام قتل باب لی دستگیر شد!

گزارش شده است که ماموران اجرای قانون سانفرانسیسکو، مشاور فناوری و کارآفرین ۳۸ ساله، نیما مومنی، را به اتهام قتل باب لی، موسس سرویس پرداخت موبایلی که به کاربران امکان خرید و فروش بیت کوین را می‌دهد، CashApp، بازداشت کرده اند. این حادثه هفته گذشته زمانی رخ داد که لی در محله رینکن هیل با ضربات چاقو کشته شد. بسیاری از افراد برجسته، از جمله مالک توییتر، ایلان ماسک، سانفرانسیسکو را به دلیل خشونت در شهر محکوم کردند. نیما مومنی که قبلاً به فروش چاقوی switchblade متهم شده بود، ظاهراً مظنون اصلی قتل باب لی است.

 

موضوع هنوز تحت بررسی است

لس آنجلس تایمز گزارش داد که پلیس سانفرانسیسکو نیما مومنی را به اتهام قتل باب لی بنیانگذار CashApp در ۴ آپریل بازداشت کرد. دادستان‌ها ادعا کردند که او بدون افشای انگیزه این اقدام وحشتناک از چاقو استفاده کرده است.

 

مقامات همچنین تصریح کردند که این پرونده هنوز در دست بررسی است، به این معنی که پس از روشن شدن همه جزئیات، محاکمه نهایی صورت خواهد گرفت. گفتنی است مومنی ظاهراً در روزهای پس از جنایت تغییر رفتار داده است.

 

یکی از همسایگانش گفت که اخیراً واقعاً ناآرام به نظر می‌رسید و از او پرسید که آیا مایلند با هم به کلمبیا نقل مکان کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا