اخبار NFT

رونمایی از پلتفرم جدید NFT برای هنرمندان و برندها

Niftables، یک پلتفرم زیرساختی نسل جدید «Crypto-as-a-Service»، قرار است روایت را برای مشاغل NFT محور تغییر دهد. مانع ورود به این بخش برای سازندگان و کارآفرینان هرگز کمتر نبوده است.

 

Niftables ابزاری را برای پلتفرم‌های NFT با برچسب سفید معرفی می‌کند

Niftables که توسط تیمی پرطرفدار از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد، پایه فنی را برای توسعه دهندگان وب و مشاغل ارزهای دیجیتال علاقه مند به راه اندازی مشاغل با NFT ها فراهم می کند.

Niftables مجموعه کاملی از راه حل ها را برای ضرب کردن، تجارت، ذخیره سازی، ترویج و توزیع NFT ارائه می دهد. به این ترتیب، هزینه‌های راه‌اندازی کلکسیون‌های دیجیتال در تمام بلاک‌چین‌ها را به‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. جردن آیتالی، یکی از بنیانگذاران Niftables تاکید می کند که با وجود طراحی “همه در یک”، این پروتکل به راحتی می تواند برای نیازهای تجاری فرد سفارشی شود:

یک مرحله ای به معنای یکجا بودن نیست. به همین دلیل است که Niftables ساخته شده است تا به سازندگان و برندها اجازه دهد پلتفرم‌های NFT برچسب سفید خود را از همان ابتدا به طور کامل سفارشی کنند. ما اطمینان می‌دهیم که پلتفرم NFT هر سازنده با نام تجاری و دیدگاه کلی آنها هماهنگ است.

تیم Niftables “جایزه پذیرش انبوه” را در اجلاس AIBC در دبی در مارس ۲۰۲۲ دریافت کرد که پیشرفت و چشم انداز انقلابی محصول را ترسیم می کند.

این پروتکل از تکنیک‌های واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) برای توسعه یک پلتفرم فراگیر، فراگیر و شفاف استفاده می‌کند که ابزارهای NFT را به تیم‌ها معرفی می‌کند.

 

رمز ارز NFT فعال خواهد شد. سه دور در کارت است

در ماه‌های آینده، Niftables یک بازار غیرمتمرکز بدون گاز برای توکن‌های غیرقابل تعویض با یک پی‌گیت بدون درز کریپتو به فیات و پشتیبانی چند زنجیره‌ای راه‌اندازی می‌کند. همچنین، این پلتفرم قرار است یک توکن NFT را معرفی کند که قرار است به عنوان ابزار اصلی و دارایی حاکمیتی پلتفرم عمل کند. NFT با عرضه محدود ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن فعال خواهد شد و بین سرمایه گذاران در دورهای Seed، Private و Public توزیع خواهد شد.

در مجموع ۶۹۰۰۰۰۰ توکن NFT بلافاصله پس از بالا بردن قفل باز می شود.
امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا