انتقاد نیک کارتر از دوستداران دروغین کریپتو

نیک کارتر، مدافع کریپتو، در توییتی در این هفته، کسانی را که ادعا می‌کنند علاقه‌مند به بیت کوین هستند، اما اقدامات اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را تحسین می‌کنند، مورد هدف قرار داد. کارتر این افراد را متهم کرد که بیت کوین را به یک فرقه سکولار تبدیل کرده اند و استدلال می‌کند که اکثریت قریب به اتفاق آنها در واقع تازه‌واردان به فضای ارزهای دیجیتال هستند. انتقاد او شکاف رو به رشد در جامعه بیت کوین را بین کسانی که تمرکززدایی را در اولویت قرار می‌دهند و کسانی که از نظارت نظارتی استقبال می‌کنند، برجسته می‌کند.

 

انقاد نیک کارتر از جامعه کریپتو

اخیراً، تعدادی از حامیان بیت کوین ظاهراً اقدامات اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی‌های بزرگ مانند Binance و Coinbase را تشویق کرده اند.

 

این افراد استدلال می‌‌کنند که همه ارزهای دیجیتال به جز بیت کوین (BTC) اوراق بهادار ثبت نشده هستند و مشتاقانه منتظر سرکوب SEC بوده اند. با این حال، نیک کارتر، حامی قدیمی بیت کوین، در توییتر از این گروه انتقاد کرد و مدعی شد که بیت کوین را به یک فرقه سکولار تبدیل کرده اند. کارتر در یک توییت طولانی این به اصطلاح بیت کوین‌ها را متهم کرد که کورکورانه از یک سیستم اعتقادی جزمی پیروی می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا