کاهش ۲۳ درصدی فروش NFT در این هفته

در هفته اول نیمه دوم سال ۲۰۲۳، فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) نسبت به هفته قبل ۲۳.۳۹ درصد کاهش یافت که یک روند نزولی دو هفته‌ای را نشان می‌دهد. در مجموع ۱۹۵.۹۵ میلیون دلار فروش NFT رخ داد که NFTهای مبتنی بر اتریوم ۱۳۰.۷۷ میلیون دلار را به خود اختصاص دادند.

 

کاهش ۲۳ درصدی هفته به هفته در اولین هفته ژوئیه ۲۰۲۳

داده های Cryptoslam.io نشان می‌دهد که فروش NFT در این هفته نسبت به هفته قبل ۲۳.۳۹ درصد کاهش یافته است. همراه با این رکود، کاهش قابل توجه ۹۶.۴۸ درصدی در خریداران NFT و کاهش ۱۵.۲۶ درصدی در تعداد فروش NFT مشاهده شد. فروش NFT مبتنی بر ETH با ۶۶.۷۳ درصد از کل فروش، در هفته گذشته به ۱۳۰.۷۷ میلیون دلار رسید.

 

علیرغم تسلط، فروش ETH NFT نسبت به هفته قبل ۱۴.۷۷ درصد کاهش یافت. در بین ۲۲ شبکه، بیت کوین (BTC) با ثبت ۲۳.۳۷ میلیون دلار در هفته گذشته و افت ۳۴.۹۹ درصدی هفته به هفته، رتبه دوم را از نظر فروش کسب کرد. بعد از اتریوم و بیت کوین در رتبه‌های بعدی Solana ،BNB و Polygon در فروش هفتگی قرار گرفتند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا