اخبار NFTاخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

حجم فروش NFT در این هفته کمی افزایش داشت

فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) طی هفته گذشته با افزایشی اندک مواجه شد، زیرا ۶۵۸.۴ میلیون دلار فروش NFT ثبت شد که ۳.۳۵ درصد در هفت روز افزایش یافت. از بین ۱۵ بلاک چین، فروش NFT مبتنی بر پالیگان بیشترین افزایش حجم را داشت و ۱۰۶.۶۸ درصد در این هفته جهش کرد. علاوه بر این، طی هفت روز گذشته، مجموعه NFT به نام Moonbirds با ۲۳۱.۹ میلیون دلار بیشترین حجم فروش را به خود اختصاص داد.

 

فروش هفتگی NFT افزایشی جزئی را ثبت کرد

حجم فروش NFT در این هفته اندکی افزایش یافت، زیرا فروش ۳.۳۵ درصد بیشتر از فروش هفته گذشته جهش کرد. حجم فروش ناشی از ۱۵ شبکه مختلف بلاک چین در هفته گذشته ۶۵۸.۴ میلیون دلار فروش داشته است. هفت روز پیش، در ۱۰ آپریل، حجم فروش ۱۳ درصد کاهش یافت.

اتریوم در این هفته فروش ۵۶۲.۹ میلیون دلاری را به ثبت رساند که ۳.۷۴ درصد بیشتر از هفته گذشته بود. بیشترین افزایش درصد حجم فروش از بین ۱۵ بلاک چین، در مقایسه با هفته گذشته مربوط به Polygon بود که با ۷.۳ میلیون دلار فروش، ۱۰۶.۶۸ درصد افزایش یافت. فروش NFT مبتنی بر BSC در این هفته ۵۸.۸۹% افزایش یافت و فروش NFT از Arbitrum 30.74% افزایش یافت. فروش NFT بلاک چین وکس با ۲.۲ میلیون دلار در هفت روز گذشته ۳۹.۹۲ درصد کاهش یافته است.

 

مجموعه NFT که بیشترین حجم فروش این هفته را به خود اختصاص داد، Moonbirds بود، زیرا مجموعه NFT 231.9 میلیون دلار فروش داشت. دومین حجم فروش از مجموعه MAYC نشات گرفته است، زیرا ۲۶.۸ میلیون دلار فروش داشته است.

 

پس از MAYC، فروش Bored Ape Yacht Club (BAYC) قرار گرفت که در هفت روز گذشته ۲۲.۸ میلیون دلار فروش داشت. دیگر مجموعه‌های قابل توجهی که از نظر حجم فروش هفتگی به ده مجموعه برتر NFT راه یافتند به ترتیب مجموعه‌هایی مانند Azuki، Cryptopunks، Clonex، Imposter Genesis، MOAR، Beanz و Doodles هستند.

 

همچنین آمارها نشان می‌دهند که برترین فروش NFT این هفته Cryptopunk 7756 بود که در زمان تسویه حساب به قیمت ۱,۰۵۰ اتر یا ۳.۲ میلیون دلار فروخته شد. Bored Ape Yacht Club 8537 به قیمت ۲۰۰.۶۹ اتر یا ۶۰۴,۸۵۴ دلار و Azuki 9759 به قیمت ۱۹۵.۳ اتر (WETH) یا ۵۷۹,۲۱۴ دلار فروخته شد.

این سه NFT 0.672٪ از ۶۵۸.۴ میلیون دلار حجم فروش NFT در هفت روز گذشته را نشان می دهند. برترین پروژه های NFT امروز بر اساس ارزش گذاری بازار عبارتند از APE$ به ارزش ۳ میلیون دلار، ANFD با ۱.۹۹ میلیون دلار، و ZOMB به ارزش ۱.۲۷ میلیون دلار.

 

گران ترین قیمت کف امروز متعلق به مجموعه NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC) است که در زمان نگارش این مقاله، قیمت کف آن ۱۰۳.۵ ETH است. ارزش کف BAYC توسط PROOF Collective 78 ، Cryptopunks (63.69 ETH)، Bored Ape Chemistry Club (34.33 ETH) و Azuki (26.5 ETH) دنبال می شود.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا