اخبار NFTاخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

جهش ۲۶ درصدی فروش NFT در این هفته

فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) در این هفته ۲۶.۷۶ درصد افزایش یافت، زیرا آمار فروش NFT نشان می‌دهد که ۱۸۰.۴۳ میلیون دلار معاملات NFT در این هفته در مقایسه با ۱۴۲.۳۳ میلیون دلار هفته گذشته ثبت شده است. در حالی که NFTهای مبتنی بر اتریوم این هفته با ۷۹.۲ میلیون دلار سهم بزرگی از حجم را به خود اختصاص دادند، فروش NFT مبتنی بر اتریوم طی هفت روز گذشته ۲۳.۶۵ درصد کاهش یافته است.

 

حجم فروش NFT نسبت به هفته گذشته ۲۶ درصد افزایش یافته است

بر اساس معیارهای جمع‌آوری شده توسط cryptoslam.io، فروش NFT در این هفته بیش از ۲۶ درصد بیشتر از هفته قبل است. ۱۷ شبکه مختلف بلاکچین پس از ثبت ۱۴۲.۳۳ میلیون دلار در هفته گذشته، بیش از ۱۸۰ میلیون دلار فروش NFT به دست آوردند. برترین مجموعه این هفته Uniswap V3 NFT V1 Polygon با ۶۸.۶۵ میلیون دلار فروش بود. مجموعه برتر بعدی از مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT با فروش ۷.۵۸ میلیون دلاری در این هفته بود.

 

Immutaswap.io ،Digidaigaku و Sorare با ۵.۹ میلیون دلار تا ۷.۳۵ میلیون دلار، دو مجموعه برتر از نظر فروش را دنبال کردند. اتریوم (ETH) با ۷۹.۲۹ میلیون دلار بیشترین فروش NFT را به ثبت رساند و پس از آن Polygon با فروش ۶۹.۴۶ میلیون دلاری قرار گرفت. پس از اتریوم، Polygon ،Solana ،Immutable X و binance Smart Chain قرار گرفتند. Flow این هفته با فروش ۲.۰۲ میلیون دلاری در رتبه ششم قرار گرفت که ۵۴.۱۹ درصد کمتر از هفته قبل بود.

 

در هفته گذشته، فروش NFT مبتنی بر Polygon (MATIC) بیش از ۶۲۰٪ افزایش یافت. فروش NFT مبتنی بر Solana 46.99 درصد بیشتر از هفته گذشته جهش کرد و فروش NFT مبتنی بر Arbitrum به اندازه ۱۴۲.۱۹ درصد افزایش یافت. در حالی که فروش NFT مبتنی بر ETH در این هفته غالب بود، فروش NFT این بلاکچین در این هفته بیش از ۲۳ درصد نسبت به هفته قبل کاهش یافت.

 

بیشتر بدانید: NFT چیست؟

 

پنج فروش برتر این هفته شامل سه Bored Ape، یک NFTiff و یک Cryptopunk NFT است. Bored Ape Yacht Club #6588 گرانترین فروش NFT این هفته بود زیرا چهار روز پیش به قیمت ۷۶۹.۹ اتر یا ۱.۱۷ میلیون دلار فروخته شد. Bored Ape Yacht Club #441 به قیمت ۳۵۰,۰۰۰ DAI شش روز پیش و NFTiff #212 به قیمت ۱۷۵ ETH یا ۲۷۱ هزار دلار فروخته شد.

 

Bored Ape Yacht Club (BAYC) با ۶۹.۹۵ ETH گران‌ترین قیمت کف امروز را دارد و پس از آن کف Cryptopunks با ۶۵ ETH قرار دارد. Castaways Raft سومین طبقه بزرگ NFT در یکشنبه، ۴ سپتامبر در کف ۱۷ اتر است و ارزش کف Pegz چهارمین مجموعه بزرگ، ۱۴.۶۹ ETH است. در نهایت، Mutant Ape Yacht Club با ۱۲.۷۵ ETH پنجمین طبقه گران‌قیمت را در اختیار دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا