کاهش فروش NFT در ماه ژوئن

در ژوئن ۲۰۲۳، فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) نسبت به ماه قبل ۴.۳ درصد کاهش یافت. آخرین آمار نشان می‌دهد که از ۷۳۹.۵۰ میلیون دلار ثبت شده در ماه می به ۷۰۷.۷۰ میلیون دلار در ژوئن کاهش یافته است.

 

ژوئن ۲۰۲۳ شاهد لغزش در فروش NFT است

داده‌های cryptoslam.io نشان می‌دهد که فروش NFT در ماه گذشته نسبت به ماه می کاهش جزئی داشته است. در ماه ژوئن، مجموعا ۷۰۷.۷۰ میلیون دلار فروش ثبت شد که ۴۵۲ میلیون دلار به فروش NFT مبتنی بر اتریوم نسبت داده شد. این فروش NFT اتریوم بیش از ۶۳ درصد از فروش کلی ماه را تشکیل می‌دهد که نشان‌دهنده افزایش ۷.۸۹ درصدی نسبت به فروش NFT مبتنی بر ETH در ماه قبل است.

 

در بین ۲۲ شبکه مختلف، بیت کوین به عنوان دومین بلاکچین برتر از نظر فروش ظاهر می‌شود. در ماه ژوئن، فروش NFT مبتنی بر BTC به ۱۱۰.۳۰ میلیون دلار رسید که ۱۵.۶۰٪ از کل فروش را تشکیل می‌دهد. با این حال، کاهش قابل توجه ۴۲.۳۶ درصدی در فروش NFT مبتنی بر بیت کوین در مقایسه با ارقام ماه قبل مشاهده شد. از سوی دیگر، فروش NFT مبتنی بر Solana شاهد افزایش قابل توجهی بود و ۶۵ درصد بیشتر از فروش ماه قبل افزایش یافت و به ۷۰.۴۲ میلیون دلار رسید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا