اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار متاورس

پیش بینی ۲۰۰ میلیارد دلاری بازار NFT تا ۲۰۳۰

یک گزارش جدید پیش‌بینی می‌کند که ارزش کل بازار NFT در سال ۲۰۳۰ به ۲۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید. گزارش منتشر شده توسط Grand View Research، یک شرکت بینش بازار چندملیتی، نشان می‌دهد که افزایش تقاضا برای این نوع ابزار، باعث رشد آن می شود.

 

بازار NFT با رشد تقاضا به ۲۰۰ میلیارد دلار می رسد

توکن‌های غیرمثلی (NFT) به دلیل کاربردهای گسترده‌ای که در صنایع مختلف دارند، محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. گزارش اخیر منتشر شده توسط گراند ویو ریسرچ، یک شرکت بینش بازار، پیش‌بینی می‌کند که ارزش بازار NFT در سال ۲۰۳۰ به ۲۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید که بخشی از آن به دلیل تقاضای رو به رشد آن تقویت می‌شود.

 

این گزارش که ارزش بازار NFT امروز را کمی بیش از ۱۵ میلیارد دلار محاسبه می‌کند، حرکت و تحول بازار NFT را بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ بررسی می‌کند. این سند پیش‌بینی می‌کند که بازار از سال ۲۰۲۲ با نرخ رشد مرکب سالانه ۳۳.۹ درصد رشد کند.

 

انتظار می‌رود که بیشتر این فعالیت‌ها در اتریوم اتفاق بیفتد، که پیش‌بینی می‌شود اواخر امسال به یک مکانیسم اجماع دوستدار محیط زیست تغییر کند. با این حال، انتظار می رود فعالیت NFT در زنجیره های دیگر نیز رشد کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا