کلکسیون NFT شرکت سازنده اسباب‌بازی Mattel

در ۲۰ آپریل، شرکت آمریکایی تولید اسباب‌بازی Mattel به‌روزرسانی پلتفرم کلکسیون‌های مجازی خود را اعلام کرد که در ۲۷ آپریل به صورت زنده عرضه خواهد شد که  شامل برخی از محبوب‌ترین طرح‌های خودروی Hot Wheels است.

 

پلتفرم کلکسیون‌های مجازی Mattel Creations برای راه‌اندازی ویژگی بازار همتا به همتا

سازنده اسباب‌بازی Mattel با آخرین به‌روزرسانی پلتفرم مجموعه‌های مجازی Mattel Creations خود به گسترش به حوزه توکن غیرمثلی (NFT) ادامه می‌دهد. علاوه بر این، یک بازار همتا به همتا (P2P) است که توسط شرکت NFT Rarible طراحی شده است. Mattel با ارائه‌دهنده کیف‌پول به عنوان یک سرویس Magic و شریکبلاک چین آن، Flow، همکاری کرد. عرضه در بازار P2P همزمان با عرضه Hot Wheels NFT Garage Series 5، مجموعه ای از کلکسیون‌های دیجیتالی طراحی شده توسط همان تیمی است که ماشین‌های Hot Wheels را ساخته اند.

 

سری ۵ شامل ۴۰ ماشین مختلف است و کلکسیون‌های دیجیتالی در بسته‌ها به قیمت ۲۵ دلار به فروش می‌رسند. اگر یک کلکسیونر یک مجموعه دیجیتالی ممتاز یا Treasure Hunt را دریافت کند، که شامل پورشه ۹۱۱ GT3 RS، پانل شوروی ۵۵، استون مارتین ولکان، مک‌لارن F1 و پاگانی هوایرا رودستر است، واجد شرایط دریافت دایکست فیزیکی خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا