اخبار خروج مدیران از بایننس FUD است

بنیانگذار بایننس، چانگ پنگ ژائو (CZ)، به دنبال کم اهمیت جلوه دادن اهمیت خروج برخی از مدیران از صرافی ارز دیجیتال بود و اخبار مربوط به آنها را به عنوان FUD توصیف کرد. مدیران در جریان یک سرکوب نظارتی مداوم بر روی پلتفرم اصلی معاملات سکه که بر سهم بازار آن تأثیر گذاشته است، آن را ترک می‌کنند.

 

نظرات CZ در مورد خروج مدیران بایننس در بحبوحه بحران نظارتی

چانگ پنگ ژائو، بنیان‌گذار و مدیر عامل بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، از شرکتش در مواجهه با آنچه که او می‌گوید FUD است، دفاع کرد. در توییتی که پس از مشخص شدن خروج چندین مدیر اجرایی منتشر شد، CZ رشد چشمگیر شرکت کریپتویی را در چند سال اخیر برجسته کرد و اطمینان داد که به استخدام خود ادامه می‌دهد.

 

یک روز دیگر، یک FUD دیگر:

بایننس یک برنامه bottom out دارد. ما دائماً با افرادی که با شرکت سازگار نیستند خداحافظی می‌کنیم. بسیاری از آنها افراد عالی یا عملکرد بالایی هستند، اما ممکن است مناسب شرکت نباشند…

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا