ارتقای جدید ChatGPT

کاربران در شبکه‌های اجتماعی با نسبت دادن آن به اسناد فاش شده، این ادعاها را در چند روز گذشته مطرح کرده اند. ChatGPT از زمان راه‌اندازی آن در نوامبر ۲۰۲۲ بسیار محبوب بوده است و به‌روزرسانی‌ها، به‌ویژه دسترسی به نسخه GPT-4 برای مشترکین پولی ChatGPT Plus، آن را در طول دوره تاکنون در اخبار نگه داشته است. چت‌بات مجهز به هوش مصنوعی ممکن است به زودی چندین ویژگی اضافی از جمله فضای کاری مشترک و متصل داشته باشد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند فایل‌ها را همراه با سوالات خود آپلود کنند. این ارتقاء باعث می‌شود که چت‌بات پاسخ‌های دقیق و هوشمندانه‌تری ارائه دهد.

 

ویژگی‌های آینده

این جزئیات در رسانه‌های اجتماعی و برخی از پلتفرم‌های خبری منتشر شده و این اطلاعات را به اسناد لو رفته ChatGPT نسبت می‌دهند.

 

به لطف ویژگی اضافی، پلتفرم هوش مصنوعی می‌تواند سوالات پیچیده‌تری را حل کند زیرا درک آن از مشکلات به طور قابل توجهی با اطلاعات اضافی و دقیق ارائه شده از طریق فایل‌ها افزایش میابد.

 

به کاربران اجازه آپلود نمایه‌های خود را می‌دهد که با آن می‌تواند به Chatbot کمک کند تا پاسخ‌های شخصی‌تری را بر اساس سن، تحصیلات، اولویت‌ها و موقعیت جغرافیایی ارائه دهد. این می‌تواند به طور قابل ملاحظه‌ای تجربه کلی کاربر در پلتفرم را بهبود بخشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا