اخبار صرافی‌ ها

جفت‌ارزهای جدید SHIB ،DOGE ،ADA در OKX

پلتفرم OKX که قبلا با نام Okex شناخته می شد ، اعلام کرد که ۱۰ جفت معاملاتی جدید با دومین استیبل کوین بزرگ با پشتوانه دلار، USDC، اضافه کرده است. از جمله کوین های کریپتو که در مقابل USDC معامله می‌شوند عبارتند از SHIB ، DOGE، Cardano’s ADA، APE، embattled LUNA و دیگران.

OKX یکی از صرافی هایی است که بیشترین حجم معاملات را دارد. در سال ۲۰۲۱، پس از اینکه چین ممنوعیت رمزگذاری دیگری را اعلام کرد، سایر صرافی های رمزنگاری را در خروج آنها از چین دنبال کرد. این بار، تجارت و معدن ضربه خوردند.

به عنوان بخشی از حمایت از توسعه اکوسیستم USDC، پلتفرم اصلی ارزهای دیجیتال OKX، مدیرعامل جی هائو، از اضافه شدن جفت های بیشتر بر اساس دومین استیبل کوین بزرگ با پشتوانه USD خبر داد. به طور خاص، SHIB/USDC، DOGE/USDC، ADA/USDC، APE/USDC، LUNA/USDC به همراه پنج جفت دیگر اضافه شدند. پیش از این، همان ارزهای رمزپایه برای معامله در برابر USDT، BTC و غیره در دسترس بودند. بنابراین، برای Shiba Inu، این دومین جفت معامله در این صرافی است. DOGE قبلاً در برابر USDT، BTC و ETH جفت شده بود. در اوایل این ماه، سه صرافی دیجیتال برتر دیگر جفت‌های مبتنی بر SHIB را راه‌اندازی کردند – Binance ، Poloniex و Rain که پیشروترین محل معاملات ارزهای دیجیتال در خاورمیانه است.

SHIB در جیب نهنگ ها

صفحه اصلی وب‌سایت WhaleStats که ۱۰۰ کیف پول بزرگ را در چندین بلاک چین از جمله ETH و BNB Chain ردیابی می‌کند، این خبر را منتشر می‌کند که میزان SHIB در اختیار سرمایه‌گذاران برتر اتریوم ۵۸۸,۷۸۸,۰۶۵ دلار است. این ۱۲.۱۶ درصد از پرتفوی آنها است. در مورد USDC، قبل از SHIB و بعد از توکن FTX آمده است. بنابراین، ۱۰۰ نهنگ بزرگ اتریوم، ۸۴۵,۸۷۳,۷۲۲ دلار از این استیبل کوین را ذخیره می کنند که ۱۷.۴۸ درصد از سبد سهام آنهاست.

طبق آمار WhaleStats، حتی با وجود این ارقام در مقابل USDC، SHIB از اواخر آوریل حدود ۲۰۰۰۰ دارنده جدید اضافه کرده است.

طبق گزارش CoinMarketCap، از زمان نگارش این مقاله، دومین توکن بزرگ میم از نظر ارزش بازار، SHIB، با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۲۵۲ دلار در حال تغییر است که نشان دهنده رشد ۴.۵۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا