محدودیت‌های جدید برای کاربران تایید نشده Bybit

صرافی ارزهای دیجیتال Bybit تغییرات آتی را در خط مشی شناخت مشتری خود (KYC) اعلام کرده است که عملیات خاصی را برای مشتریان تایید نشده محدود می‌کند. الزامات سخت‌گیرانه‌تر مربوط به خرید سکه با پول فیات، تراکنش‌های NFT و محدودیت‌های برداشت است.

 

محدود کردن خدمات Bybit برای معامله‌گرانی که تأیید هویت نکرده اند

صرافی کریپتویی Bybit برخی از خدماتی را که در حال حاضر در دسترس کاربرانی هستند که هنوز مراحل تأیید آن را طی نکرده‌اند، محدود می‌کند. پلتفرم معاملاتی کریپتو که یکی از بزرگترین پلتفرم‌ها با دسترسی جهانی است، روز پنج‌شنبه افزایش نیازمندی‌های KYC را اعلام کرد و بعداً چارچوب زمانی اجرای آنها را تنظیم کرد.

 

اکنون برای دسترسی به Bybit Launchpad و استفاده از محصولات Earn به تأیید نیاز است. از ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲ برای به دست آوردن رمزارز از طریق سپرده‌های فیات، معاملات همتا به همتا (P2P) و خرید سریع، KYC فردی اجباری خواهد بود.

 

در همان تاریخ، تأیید هویت برای مشتریانی که می‌خواهند پاداش‌های خود را در مرکز پاداش پلتفرم درخواست کنند، اجباری می‌شود. خط‌مشی جدید KYC برای عملیات با توکن‌های غیرمثلی (NFT) نیز اعمال خواهد شد.

 

درباره صرافی Bybit بیشتر بدانید.

 

Bybit توضیح داد که قوانین سختگیرانه‌تر برای همه خریدها و فروش‌های NFT با بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار به ازای هر تراکنش در بازار ثانویه NFT از ۱۵ دسامبر و برای سپرده‌ها، برداشت‌ها و خریدهای NFT از بازار اولیه از ۳۰ دسامبر اعمال خواهند شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا