پیشنهاد‌های جدید در قانون مالیات IRS

به نظر می رسد مطالعه‌ای که اخیراً منتشر شده است از جداسازی دارایی‌های کریپتویی از سایر کسرهای مالیاتی در مورد ضررها حمایت می‌کند. محققان دانشگاه ایندیانا و دانشگاه مین اخیرا مطالعه‌ای را منتشر کرده اند که وضعیت فعلی قانون مالیات بر ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را بررسی می‌کند. این تحقیق با توصیه‌هایی برای سرویس درآمد داخلی (IRS) به پایان می‌رسد که در صورت اتخاذ، مانع از آن می‌شود که مالیات‌دهندگان ضررهای ارزهای دیجیتال را در مقابل سایر سودهای سرمایه‌ای مقایسه کنند.

 

جداسازی زیان‌های کریپتویی از مالیات

این مقاله که به سادگی زیان‌های کریپتویی نامیده می‌شود، به دنبال تعریف اشکال مختلف ضرر است که می‌تواند توسط مشاغل و افراد سرمایه‌گذاری شده در ارزهای دیجیتال ایجاد شود و یک چارچوب مالیاتی جدید را پیشنهاد می‌کند.

 

دستورالعمل‌های فعلی IRS در مورد ارزهای دیجیتال تا حدودی مبهم هستند. در بیشتر موارد، همانطور که محققان اشاره می‌کنند، ضرر ارزهای دیجیتال از قوانین مالیاتی مشابه سایر دارایی‌های سرمایه تبعیت می‌کند. آنها معمولاً در برابر سود سرمایه قابل کسر هستند، اما در مورد زمان و مقدار کسر ممکن است تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.

 

زیان‌های ارز دیجیتالی که از موارد خاصی که به عنوان مثال فروش یا مبادله تعریف شده‌اند، مشمول محدودیت‌های کسر می‌شوند. با این حال، در موقعیت‌های دیگر، مانند سرقت رمزارز یا مواردی که دارندگان دارایی‌های خود را رها می‌کنند، از طریق سوزاندن یا سایر ابزارها، مالیات‌دهندگان می‌توانند زیان‌ها را به طور کامل کسر کنند.

 

این بر اساس اطلاعات ارائه شده در نشریه IRS 551، همانطور که در مبحث ۴۰۹ ذکر شده است:

تقریباً هر چیزی که دارید و برای اهداف شخصی یا سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنید دارایی سرمایه‌ای است. به عنوان مثال می‌توان به خانه، اقلام استفاده شخصی مانند اثاثیه منزل و سهام یا اوراق قرضه که به عنوان سرمایه‌گذاری نگهداری می‌شود، اشاره کرد.

 

به گفته محققان، ضررهای ارزهای دیجیتال باید متفاوت از سایر دارایی‌های سرمایه‌ای تنظیم شود. ادعای اولیه‌ای که در تحقیقات آنها مطرح شد این است که دولت اساساً در ریسک ایجاد شده توسط فعالیت‌های سرمایه‌گذاران سهیم است با ارائه کسر در برابر سود سرمایه.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا