ماینرهای جدید Microbt معرفی شدند

در طول کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی، Microbt، تولیدکننده ماینر بیت کوین، از سه محصول جدید سری Whatsminer خود رونمایی کرد. آخرین مدل‌های Whatsminer، یعنی M50S++ ،M53S++ و M56S++، دارای قدرت هش از ۱۵۰ تراهش در ثانیه (TH/s) تا ۳۲۰ TH/s هستند.

 

Microbt مدل‌های پیشرفته Whatsminer را در بیت کوین ۲۰۲۳ معرفی می‌کند

این هفته در رویداد بیت کوین ۲۰۲۳ میامی، Microbt سه دستگاه استخراج بیت کوین ASIC را معرفی کرد.

 

این شرکت در ۱۸ می توییت کرد:

Microbt خوشحال است که سه مدل جدید از سری Whatsminer M50 را در بیت کوین ۲۰۲۳ عرضه می‌کند که عبارتند از M50S++ با خنک‌کننده هوا، M53S++ با خنک‌کننده هیدرولیک و M56S++ خنک‌کننده غوطه‌ور. انتظار می‌رود که سه ماینر جدید Micorobt به عموم مردم در این ماه منتشر شوند.

 

مدل‌های جدید منتشر شده در مقایسه با مدل‌های قبلی، قدرت هش قابل توجهی بیشتری ارائه می‌دهند. برای مثال، M50S++ با خنک‌کننده هوا ۱۵۰ TH/s تولید می‌کند که از Whatsminer M50S که ۱۲۶ TH/s تولید می‌کند، پیشی می‌گیرد. این ماینر با بهره‌وری ۲۲ ژول در هر تراهش (J/T)، از فناوری پیشرفته ۵ نانومتری ASIC سامسونگ استفاده می‌کند. در همین حال، M56S++ خود را به عنوان یک ماینر ASIC بیت کوین خنک شده با مایع با قدرت هش ۲۳۰ TH/s معرفی می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا