اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

مقررات جدید تبلیغات کریپتو در تایلند

تایلند قوانین سخت‌گیرانه‌تری را معرفی کرده است که شرکت‌های رمزنگاری را موظف می‌کند تا مشتریان بالقوه را به درستی از خطرات سرمایه‌گذاری در تبلیغات خود آگاه کنند. مقررات جدید همچنین مشاغل موجود در صنعت را از ادعاهای گمراه‌کننده یا اغراق‌آمیز منع می‌کند.

 

سازمان دیده بان اوراق بهادار قوانین سختگیرانه‌تری برای تبلیغات پلتفرم‌های کریپتو در تایلند تصویب می‌کند

بلومبرگ و رویترز به نقل از رگولاتور گزارش دادند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) الزامات جدیدی را برای تبلیغات کریپتو تایید کرده است. طبق بیانیه‌ای که روز پنجشنبه منتشر شد، این تغییرات پس از آن صورت می‌گیرد که کمیسیون SEC دریافت که برخی از تبلیغات هیچ هشداری در مورد خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال ندارند یا فقط اطلاعات مثبتی را ارائه می‌دهند.

 

شرکت‌های رمزنگاری در تایلند اکنون موظف هستند که خطرات مربوط را برای سرمایه‌گذاران در تبلیغات خود به وضوح نشان دهند و هشدارها باید به راحتی قابل مشاهده باشند. آنها باید دیدگاه‌های متعادلی از بازده مورد انتظار ارائه دهند و عوامل مثبت و منفی را ذکر کنند. تبلیغات نباید دارای ادعاهای گمراه‌کننده، اغراق‌آمیز یا نادرست باشد.

 

 

کسب‌وکارهای رمزنگاری تایلندی که از طریق رسانه‌های دیجیتال و بیلبوردها تبلیغات می‌کنند، اکنون باید تبلیغات را به کانال‌های رسمی مانند وب‌سایت‌های خودشان محدود کنند. آنها همچنین باید اطلاعاتی در مورد شرایط تبلیغات به تنظیم‌کننده‌ها ارائه کنند.

 

سازمان نظارت بر اوراق بهادار در این اطلاعیه توضیح داد:

اپراتورها باید جزئیات تبلیغات و هزینه‌ها، از جمله استفاده از اینفلوئنسرها و وبلاگ‌نویسان و شرایط و چارچوب زمانی را به SEC ارائه دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا