اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

نتفلیکس خدمات تبلیغات رمزنگاری را اجرا نمی‌کند

نتفلیکس ممکن است تبلیغات ارزهای دیجیتال، سیاسی و قمار را در پلتفرم خود ممنوع کند. سرویس استریم آمریکایی، نتفلیکس، ظاهراً به دنبال راه‌اندازی یک ردیف تبلیغاتی جدید است. در ابتدا، این ویژگی در استرالیا در دسترس خواهد بود و باید قبل از پایان سال فعال شود. با این حال، این شرکت ممکن است از برخی کمپین‌های بازاریابی با محتوای سیاسی، قمار و ارزهای دیجیتال پشتیبانی نکند.

 

نتفلیکس خدمات تبلیغاتی ارائه می‌کند ولی نه تبلیغات رمزنگاری

بر اساس گزارشی که توسط The Sydney Morning Herald منتشر شده است، نتفلیکس با تبلیغ‌کنندگان استرالیایی برای پخش تبلیغات قبل از شروع یک قسمت یا یک فیلم، بحث و گفتگو را آغاز کرده بود. برخی منابع می‌گویند که شرکت خدمات استریم ممکن است تبلیغاتی را حتی در میانه یک برنامه اجرا کند.

 

این سرویس قرار است تا پایان سال ۲۰۲۲ انجام شود. یک سخنگو گفت که هنوز تصمیماتی در مورد نحوه معرفی آن گرفته نشده است:

ما هنوز در اولین روزهای تصمیم‌گیری برای راه‌اندازی گزینه‌ای با قیمت پایین‌تر و پشتیبانی از تبلیغات هستیم و هیچ تصمیمی گرفته نشده است. همه اینها در این مرحله فقط حدس و گمان است.

 

از سوی دیگر، نمایش تبلیغات ارزهای دیجیتال و مواردی از این قبیل با محتوای سیاسی یا قمار در دستور کار نتلیکس نیست. این شرکت محدودیت‌هایی را برای محصولات دارویی نیز در نظر گرفته است.

 

در پایان سال ۲۰۲۱، متا که قبلاً فیسبوک نامیده می‌شد دامنه تبلیغات ارزهای دیجیتال را در پلتفرم خود گسترش داد. این غول شبکه اجتماعی که قبلاً به ۳ مجوز محدود شده بود، شروع به پذیرش ۲۷ مجوز کرد که در صفحه خط مشی خود به صورت عمومی قابل مشاهده هستند.

 

این شرکت در آن زمان اعلام کرد:

کریپتوکارنسی همچنان یک فضای در حال تحول است و ممکن است این قوانین را در طول زمان با تغییر صنعت اصلاح کنیم. این شامل افزودن مجوزهای واجد شرایط به لیست به محض در دسترس شدن و پس از بررسی آنها است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا