بازی NFTNFT

بازی Neon District + آموزش کسب درآمد از آن

معرفی بازی نئون دیستریکت

بازی Neon District یک بازی RPG سایبرپانک رایگان در بلاکچین Polygon است. یک بازی ترکیبی نقش‌ آفرینی و جمع‌ آوری دارایی است که در منظره‌ای نوآور، آینده‌نگر و با تکنولوژی قرار دارد. مجموعه ای از شخصیت ها، تجهیزات و سایر دارایی های NFT که در سوم شخص اتفاق می افتد، در مراحل مختلف بازی هیجان انگیز پیش میروند.

Neon District عنوان پرچمداری است که توسط Blockade Games ساخته شده است. تیمی متشکل از توسعه دهندگان بازی، هنرمندان و مبتکران است که روحیه اصلی آنها فراگیری، آزمایش و خلاقیت است. انتشار عمومی کامل این بازی نسخه ۲.۰ در Q4 است. بازی به تازگی آیتم های فصل ۱ را در OpenSea حذف کرده است و بازیکنان در حال بدست آوردن آنها هستند.

چیزی که این بازی را متمایز میکند این است که برخلاف بازی‌ های معمولی مبتنی بر دارایی، NFT‌ های موجود در منطقه نئون با انجام بازی ارزشمندتر میشوند. آیتم های معنی دار امتیاز تجربه میگیرند، توانایی های ویژه ای به دست می آورند، نقص های فیزیکی را دریافت می کنند و حتی می توانند پیشرفت های سایبرنتیکی به دست آورند.

 

نحوه شروع بازی Neon District

Neon District متاواژه ای از شخصیت ها و افراد شرور است که عمدتاً توسط بازیکنانی که جناح ها و سندیکاها را تشکیل میدهند هدایت می شود. دنیای ND یا همون نئون دیستریکت سال‌ ها داستان و ماموریت‌ هایی دارد که در کنار هم قرار دارند و نبرد های رقابتی بازیکن در مقابل بازیکن را به نمایش می‌گذارند.

برای شروع بازی، باید تیم خود را بسازید. هر بازیکن در Neon District با توکن های کافی برای خرید ۴ شخصیت مورد نیاز برای تشکیل یک تیم شروع میکند. برای بازی به حداقل ۴ هم تیمی نیاز دارید. شش نوع شخصیت برای انتخاب وجود دارد و تیم شما می تواند از هر ترکیبی از چهار کاراکتر تشکیل شود.

هر شخصیت با عرشه ۱۰ کارتی یا “Pool” باید شروع کند. این کارت‌ها را میتوان از طریق فرآیند Leveling رد و بدل کرد، که طی آن میتوانید یکی از سه جایزه تصادفی سطح بالا را انتخاب کنید، که شامل ارتقاء آمار اضافی یا یک کارت جدید است. شخصیت شما همیشه فقط ۱۰ کارت دارد، بنابراین انتخاب یک کارت جدید به معنای جایگزینی کارت فعلی است.

تجهیز شخصیت ها جایی است که شخصیت خود را با بسیاری از انتخاب های مختلف برای زره ​​و سلاح ترکیب می کنید. چهار اسلات زره وجود دارد: سر ، بدن ، بازوها و پاها . افزایش سطح یک زره به شما آمار افزایش می دهد، اما نه کارت های اضافی.

هر شخصیت تکمیل شده، مجهز به یک سلاح، دارای یک عرشه است که از ۲۰ کارت تشکیل شده است. با ایجاد ترکیبی از حداکثر چهار کاراکتر در هر تیم، میتوانید دک شخصیت هایی را ایجاد کنید که با یکدیگر هم افزایی داشته باشند

تنها چیزی که برای شروع مبارزه برای شما باقی میماند اختصاص دادن حداکثر ۴ شخصیت به یک تیم تحت Team Setup است. اسلات های ۱ تا ۴ نحوه چیدمان شخصیت های شما در نبرد است: جلو به عقب.

 

نبرد و دارایی 

 

اتصال کیف پول خود به بازی

اگر بخواهید، می توانید یک کیف پول اصلی اتریوم را به حساب خود پیوند دهید. اگر صاحب یک Neon District Key یا Degen Trophy هستید و می خواهید برای بازی قابل مشاهده باشد، این کار مفید است.

تمام دارایی های خریداری شده از پورتال در کیف پول متیک اختصاص داده شده، که به حساب شما مرتبط است ذخیره می شود، اما دارایی ها با استفاده از دکمه انتقال و در صورت تمایل با پرداخت هزینه گاز، قابل انتقال به کیف پول اصلی شما خواهند بود. برای پیوند کیف پول مخود، روی دکه نمایه در سمت راست بالا کلیک کنید.

 

اتصال کیف پول خود به بازی

 

۱. از اینجا، روی تب کیف پول ها کلیک کنید تا کیف پول های خود را ببینید. اگر قبلاً کیف پولی را پیوند نداده اید، فقط کیف پول متیک اختصاص داده شده خود را برای حساب خود خواهید دید.

 

تب کیف پول

 

۲. از اینجا، روی اتصال جدید کیف پول از یک مرورگر فعال وب ۳ کلیک کنید و پیامی را که برای پیوند کیف پول شما ظاهر می شود را امضا کنید. این به طور خودکار بررسی می‌کند که آیا شما دارای کلید یا تروفی Neon District هستید یا خیر و پاداش‌های مناسب را برای خریدهای Gear Crate اعمال میکند.

 

اتصال جدید کیف پول

 

۳. برای خرید Gear Crates، ابتدا باید نئون، ارز موجود در بازی Neon District را دریافت کنید. برای انجام این کار، روی کادر بالا سمت راست BUY NEON کلیک کنید.

 

خرید نئون

 

۴. از اینجا، گزینه هایی در مورد میزان نئونی که می خواهید بخرید به شما ارائه می شود. می توانید با کارت اعتباری یا ETH (با استفاده از کیف پول متصل به وب ۳) پرداخت کنید. پس از تکمیل فرآیند پرداخت، اکنون NEON را در حساب خود خواهید داشت.

 

میزان نئونی که می خواهید بخرید

 

خرید تجهیزات

اکنون که نئون دارید، می خواهید از آن جهت خرید تجهیزاتی برای شخصیت خود استفاده کنید. برای این کار روی دکمه GET GEAR روی داشبورد کلیک کنید.

 

خرید تجهیزات

 

هر Loot Crate 500 NEON هزینه دارد و ۴ مورد تصادفی با حالت های کمیاب، معمولی و افسانه‌ای را همانطور که توسط جدول Loot Rates در پایین تعریف شده است به شما میدهد. (جدول نرخ لوت را می توان بر اساس سطح کلید یا تروفی که در کیف پول پیوندی دارید، بهبود بخشید).

روی دکمه‌ای کلیک کنید که تعداد جعبه‌هایی را که می‌خواهید بخرید یا به مقدار سفارشی در بالا وارد کنید. اگر مقداری بیشتر از مقدار NEON که در حال حاضر دارید، انتخاب کنید، از شما خواسته می‌شود NEON بیشتری بخرید.

 

Loot Crate

 

پس از انتخاب مقدار مورد نظر برای خرید، روی BUY BOXES در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.

 

BUY BOXES

 

اکنون در صفحه بعدی خواهید دید که هر جعبه شامل چه چیزی است. اگر بیش از یک جعبه خریده‌اید، می‌توانید روی Open Next در بالا سمت راست کلیک کنید تا آن‌ها را یک بار باز کنید، یا روی View All کلیک کنید تا همه آن‌ها را به‌طور هم‌ زمان مشاهده کنید.

 

روی Open Next در بالا سمت راست کلیک کنید

 

خرید شخصیت

کاراکترها چیزی هستند که شما این وسیله را به آن مجهز خواهید کرد. هر بازیکن یک شخصیت شروع رایگان در حساب خود دریافت می کند، بنابراین اگر در حال حاضر قصد خرید کاراکترهای بیشتری را ندارید، می توانید به بخش بعدی بروید. برای دریافت یک کاراکتر اضافی، روی دکمه GET CHARACTERS در داشبورد کلیک کنید

 

خرید شخصیت

 

قیمت هر کاراکتر ۱۰۰ نئون است و ۶ نوع مختلف برای انتخاب وجود دارد. شرح کلی هر کدام در منو با نقاط قوت و ضعف آنها ارائه شده است. میتوانید با کلیک کردن روی تغییر جنسیت در بالای تصویر شخصیت، بین ظاهر مرد و زن جابه‌جا شوید. بعد از خرید میتوان جنسیت را تغییر داد، بنابراین نگران نباشید که قبل از خرید ضامن را روی چه چیزی تنظیم کرده‌اید.

 

قیمت هر کاراکتر 100 نئون است

 

پس از خرید، یک پیام موفقیت آمیز به شما نمایش داده می شود. از اینجا می‌توانید با استفاده از دکمه سمت راست، کاراکتر دیگری بخرید یا به مدیریت کاراکتر ادامه دهید.

 

کاراکتر دیگری بخرید یا به مدیریت کاراکتر ادامه دهید.

 

چگونه تجهیزات را روی شخصیت خود قرار دهم؟

اکنون که هم تجهیزات و هم یک شخصیت دارید، می توانید شروع به ترکیب شخصیت خود کنید. برای انجام این کار، روی دکمه سطح بالا در داشبورد برای کاراکترها کلیک کنید.

 

چگونه تجهیزات را روی شخصیت خود قرار دهم؟

 

یکی از شخصیت های خود را که می خواهید تجهیز کنید انتخاب کنید.

 

یکی از شخصیت های خود را که می خواهید تجهیز کنید انتخاب کنید.

 

در این صفحه میتوانید ببینید که شخصیت ما در حال حاضر در سطح ۱ است و میتواند تمام STAT ها و کارت های فعلی خود را مشاهده کند. با کلیک بر روی دکمه Bio موارد مجهز، نام و جنسیت آنها نشان داده می شود. (به زودی آپدیت به بازیکنان این امکان را می دهد که شخصیت ها را نام ببرند و جنسیت را تغییر دهند). برای افزودن تجهیزات، روی دکمه تجهیز در بالا کلیک کنید.

از اینجا میتوانید روی نوع دنده‌ای که می‌خواهید تجهیز کنید در سمت راست بالا کلیک کنید (سر، بدن، بازوها، پاها، سلاح) و در زیر تمام وسایلی را که برای تجهیز دارید نشان میدهد.

 

زیر تمام وسایلی را که برای تجهیز دارید نشان می‌دهد.

 

حالا کاراکتر نهایی شما با وسایل تجهیز شده است.

 

حالا کاراکتر نهایی شما با وسایل تجهیز شده است.

 

چگونه شخصیت و تجهیزات خود را ارتقا دهم؟

اکنون که اولین کاراکتر خود را مونتاژ کرده اید، میتوانید با استفاده از Juice یا Parts کاراکتر یا تجهیزات آنها را ارتقا دهید. هر حساب کاربری جدید ۱۰ آب به صورت رایگان برای شروع دریافت می کند که برای سطح یک کاراکتر به سطح ۴ کافی است. برای دریافت Juice یا قطعات اضافی، به داشبورد بروید و روی دکمه BUY JUICE یا BUY PARTS کلیک کنید.

 

چگونه شخصیت و تجهیزات خود را ارتقا دهم؟

 

از این صفحه، قطعاتی را که میخواهید بخرید انتخاب کنید و تا زمانی که نئون کافی دارید، تراکنش را تأیید کنید.

 

زمانی که نئون کافی دارید

 

انتخاب کنید

 

اکنون که Juice/Parts دارید، می توانید شروع به تراز کردن شخصیت ها و تجهیزات خود کنید. برای تراز کردن شخصیت خود، روی دکمه سطح بالا در داشبورد برای کاراکترها کلیک کنید.

 

اکنون که Juice/Parts دارید

 

شخصیتی را که می خواهید ارتقا دهید انتخاب کنید.

 

شخصیتی را که می خواهید ارتقا دهید انتخاب کنید.

 

در این صفحه می توانید با کلیک بر روی دکمه LEVEL شخصیت خود را ارتقا دهید.

 

در این صفحه می توانید با کلیک بر روی دکمه LEVEL شخصیت خود را ارتقا دهید

 

تا زمانی که Juice کافی دارید، از شما خواسته میشود که فرآیند تراز کردن را در صفحه بعدی تأیید کنید. توجه: پس از کلیک بر روی این دکمه، امکان بازگشت به این ارتقا وجود ندارد.

 

تا زمانی که Juice کافی دارید

 

اکنون که فرآیند تسطیح را آغاز کرده اید، با ۳ انتخاب به طور تصادفی از ارتقاء شخصیت خود برای ارتقاء STAT یا CARD به شما ارائه میشود. اینها در فرآیند ارتقا قفل شده‌اند، بنابراین راه‌اندازی مجدد فرآیند، چیزی را که دریافت کرده‌اید دوباره به نمایش در نمی‌ آورد. شما این فرصت را خواهید داشت که در صفحه بعد انتخاب خود را قبل از نهایی کردن انتخاب خود مرور کنید و در صورت نیاز می توانید دوباره مراجعه کنید.

 

به طور تصادفی از ارتقاء شخصیت خود برای ارتقاء STAT یا CARD به شما ارائه می شود.

 

اگر ارتقاء STAT را انتخاب کنید، به صفحه بررسی نهایی می روید که در آن تغییرات در آمار کاراکتر های خود را می بینید و از شما خواسته می شود که این تغییرات را تأیید کنید زیرا پس از زدن Finalize دائمی خواهند بود.

 

اگر ارتقاء STAT را انتخاب کنید

 

در غیر این صورت، اگر ارتقاء CARD را انتخاب کنید، ابتدا از شما خواسته می شود قبل از رفتن به صفحه بررسی، انتخاب کنید که آن را با کدام کارت از ۱۰ کارتی که در حال حاضر به کاراکتر شما اختصاص داده شده است تعویض کنید.

 

در غیر این صورت، اگر ارتقاء CARD را انتخاب کنید

 

هنگامی که از انتخاب ارتقای خود راضی شدید، روی کادر تأیید در پایین کلیک کنید تا تأیید شود که بررسی را خوانده‌اید و سپس روی نهایی کردن در بالا سمت راست کلیک کنید تا این ارتقا دائمی شود.

 

هنگامی که از انتخاب ارتقای خود راضی شدید

 

ارتقا زره و سلاح

روند ارتقای Armor و Weapons مشابه فرآیند ارتقای کاراکتر فوق است با این تفاوت که به جای Juice از قطعات برای ارتقاء استفاده می کند. اگر قطعاتی در حساب خود دارید، روی دکمه LEVEL UP برای سلاح یا زره در داشبورد کلیک کنید تا روند ارتقاء سطح شروع شود.

 

ارتقا زره / سلاح

 

در این صفحه، موردی را که می‌خواهید ارتقا دهید پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

 

موردی را که می‌خواهید ارتقا دهید پیدا کنید

 

در این صفحه، می‌توانید اقلام STAT و CARDهای فعلی را ببینید و می‌توانید روی دکمه LEVEL کلیک کنید (و هزینه قطعات را ببینید).

 

روی دکمه LEVEL کلیک کنید

 

در صفحه بعد از شما خواسته می شود تا زمانی که قطعات کافی دارید، روند ارتقا دادن را تایید کنید. توجه: پس از کلیک بر روی این دکمه، امکان بازگشت به این ارتقا وجود ندارد.

 

پس از کلیک بر روی این دکمه، امکان بازگشت به این ارتقا وجود ندارد.

 

اکنون که فرآیند ارتقا را آغاز کرده اید، ۳ گزینه ارتقاء به طور تصادفی انتخاب شده برای تجهیزات خود برای ارتقاء آمار یا کارت به شما ارائه می شود. اینها در فرآیند ارتقا قفل شده‌اند، بنابراین راه‌اندازی مجدد فرآیند، چیزی را که دریافت کرده‌اید دوباره به نمایش در نمی‌ آورد. شما این فرصت را خواهید داشت که در صفحه بعد انتخاب خود را قبل از نهایی کردن انتخاب خود مرور کنید و در صورت نیاز می توانید دوباره مراجعه کنید.

 

اکنون که فرآیند تسطیح را آغاز کرده اید

 

اگر ارتقاء STAT را انتخاب کنید، به صفحه بررسی نهایی می روید که در آن تغییرات در آمار کاراکترهای خود را می بینید و از شما خواسته میشود که این تغییرات را تأیید کنید زیرا پس از زدن Finalize دائمی خواهند بود.

 

اگر ارتقاء STAT را انتخاب کنید

 

در غیر این صورت، اگر ارتقاء CARD را انتخاب کنید، ابتدا از شما خواسته می شود قبل از رفتن به صفحه بررسی، انتخاب کنید که آن را با کدام کارت از ۱۰ کارتی که در حال حاضر به کاراکتر شما اختصاص داده شده است تعویض کنید.

 

اگر ارتقاء CARD را انتخاب کنید

 

تأیید در پایین کلیک کنید

 

توکن های خود را به اتریوم منتقل کنید

می‌ توانید توکن‌ های خود را از حساب نگهبانی خود در زنجیره جانبی Matic به شبکه اصلی اتریوم ببرید، جایی که می‌ توانید شخصیت‌ های خود را در OpenSea بفروشید، آنها را با دیگران معامله کنید، یا فقط ارزشمندترین دارایی‌ های Neon District خود را در کیف پول اتریوم خود نگه دارید.

انتقال توکن ها به اتریوم یک فرآیند چند مرحله ای است. ابتدا باید شخصیتی را که میخواهید انتقال دهید انتخاب کنید.

 

توکن های خود را به اتریوم به Matic منتقل کنید

 

یک مودال از شما خواسته می شود که مطمئن می شود تمام پیش نیاز های انتقال توکن های خود به اتریوم را دارید. هنگامی که شما دارای دارایی های واقعی قابل معامله هستید، امنیت بسیار مهم است، بنابراین ما تنها در صورتی به بازیکنان اجازه می دهیم که دارایی های خود را معامله کنند که احراز هویت دو مرحله ای (۲FA) را فعال کرده باشند.

علاوه بر این، باید پیامی را با کیف پولی که می‌خواهید به آن انتقال دهید امضا کنید تا مطمئن شوید که یک توکن را به آدرسی که واقعاً میخواهید توکن‌های خود را در اتریوم دریافت کنید، ارسال میکنید.

 

احراز هویت دو مرحله ای (2FA) را فعال کرده باشند.

 

احراز هویت دو مرحله ای (2FA)

 

وقتی همه چیز تنظیم شد، می‌توانید انتقال را آغاز کنید. در پشت صحنه، حساب نگهبانی شما دو تراکنش را امضا می کند و آنها را به Matic mainnet ارسال می کند. اولی تراکنش تایید رمز و دومی تماس واریز واقعی به قرارداد انتقال دروازه است.

 

تراکنش تایید رمز و دومی تماس واریز واقعی

 

هنگامی که این اتفاق افتاد، به شما دستور داده می‌شود که انتشار توکن خود را از دروازه انتقال شبکه اصلی اتریوم ارسال کنید، که توکن را به کیف پول اتریوم شما ارسال میکند.

 

وکن را به کیف پول اتریوم شما ارسال می‌کند.

 

پس از تأیید، توکن شما به طور رسمی در کیف پول اتریوم شما قرار دارد و می توانید آن را به OpenSea تحویل دهید یا با دیگران معامله کنید!

 

توکن های خود را از اتریوم به Matic منتقل کنید

برای بازگرداندن توکن‌های خود از اتریوم به حساب Matic خود، همه اقدامات مشابه عملیات قبلی است، با یک تفاوت عمده: این بار، چون مالک توکن‌ ها هستید، باید تأییدیه و تراکنش‌ های اتریوم را به صورت دستی امضا کنید. اینها به عنوان دو تراکنش جداگانه نشان داده میشوند که باید به شبکه اتریوم ارسال کنید.

 

توکن های خود را از اتریوم به Matic منتقل کنید

 

هنگامی که توکن شما در دروازه انتقال اتریوم قرار گرفت، آخرین مرحله در پشت صحنه است. حساب نگهبانی شما، تراکنش آزادسازی توکن شما را امضا میکند و توکن شما را مستقیماً به کیف پول Matic نگهبانی شما ارسال می‌کند.

 

توکن شما را مستقیماً به کیف پول Matic

 

بررسی ویژگی

امروز آغاز نقشه راه انتشار پورتال Neon District برای وب و موبایل است. ما یک وب‌سایت کاملاً جدید را برای پورتال ناحیه نئون راه‌اندازی کرده‌ایم، که زمینه را برای تجربه کامل بازی‌های وب و موبایل فراهم می‌کند که به سرعت در چند ماه آینده منتشر خواهد شد.

 

برای دیدن لیست برترین بازیهای NFT در سال ۲۰۲۲ این مقاله را مطالعه کنید

 

نبرد و دارایی 

انجام یک نبرد مانند بازی های نقش آفرینی نوبتی سنتی عمل می کند. هر بازیکن تیمی متشکل از یک یا چند شخصیت دارد و در هر زمان، نوبت یک شخصیت است که اقدام کند. در شروع یک نبرد، یک سکه پرتاب می شود تا تصمیم بگیرید کدام تیم اول می شود. سپس، ترتیب نوبت کاراکترها از جلو به عقب و به طور متناوب بین تیم ها سازماندهی می شود.

یک بازیکن می‌تواند در طول هر نوبت یک اکشن برای شخصیت فعال خود انتخاب کند: یا یک حمله پایه پیش‌فرض یا یکی از انتخاب‌ها سه کارتی. بازیکن همچنین یک هدف را انتخاب می کند که می تویاند هر شخصیت آگاه در میدان جنگ باشد، به شرطی که عمل امکان انتخاب آن هدف را فراهم کند.

این جایی است که مؤلفه استراتژی شروع به کار می کند. انتخاب کردن، هزینه ای را برای شخصیت متحمل می شود، مانند صرف مانا یا امتیاز برای انجام یک عمل در یک بازی با ورق.

هزینه ها به شکل “تیک” هستند و هر شخصیت دارای یک منبع بی پایان است. با این حال، هر چه هزینه تیک یک اکشن بیشتر باشد، زمان خنک شدن تا نوبت بعدی آن شخصیت بیشتر می شود.

چندین نوع سلاح وجود دارد و هر کدام درخت کارت اختصاصی خود را دارند. هر نوع سلاح همچنین دارای اندازه های متعددی است که می تواند بر کارت هایی که هر سلاح می تواند دریافت کند تأثیر بگذارد. انواع سلاح های فعلی عبارتند از: Blade، Console، Drone، Dual Melee، Energy، Pistol، Returning، Rifle و Thrusting.

یک تیم باید تمام حریفان خود را ناک اوت کند تا در یک نبرد پیروز شود در حالی که حداقل یک بازیکن هوشیار ایستاده باشد. در صورت دو ناک اوت بازی با تساوی به پایان می رسد.

Neon District از کیف‌پول‌های نگهبانی استفاده می‌کند، و بنابراین بازیکنانی که تازه وارد فضای بلاکچین شده‌اند، به تنهایی کیف پولی ترتیب نمی‌دهند. به همین دلیل است که تعداد کیف پول های کاربر فعال در حال حاضر کم است، زیرا این کیف پول ها تنها زمانی اندازه گیری می شوند که کاربران موارد خود را به کیف پول دیگری صادر کنند.

Matic و کیف پول حضانت نیز ثبت نام و بازی Neon District را آسان می کند. شما نیازی به انجام کار پیچیده ندارید. فقط یک حساب کاربری با نام کاربری، ایمیل و رمز عبور ایجاد کنید و آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. پس از وارد شدن به سیستم، یک کاراکتر رایگان و همچنین ۵۰۰ توکن نئون دریافت خواهید کرد که ارز درون بازی غیر رمزنگاری برای Neon District است.

 

زمان نبرد

 

زمان نبرد

Neon District یک RPG مبتنی بر تیم است و برای یک تیم کامل به چهار شخصیت نیاز دارید. خوشبختانه، خرید کاراکتر های جدید هر کدام ۱۰۰ نئون هزینه دارد تا بتوانید اولین تیم خود را تکمیل کرده و شروع به بازی کنید. همه کاراکترها و تجهیزاتی که با نئون میخرید، NFT‌هایی هستند که روی بلاکچین Matic وجود دارند و – به مرور زمان – میتوانید با بازیکنان دیگر معامله کنید.

نبردهای PVP مبتنی بر نوبت عنصر اصلی گیم پلی در Neon District را تشکیل میدهند. در این نبردها، هر شخصیت به نوبت با استفاده از مهارت های خاص خود، که به عنوان کارت های اکشن نشان داده شده است، مخالفان را از بین میبرد. در نهایت کاهش نقاط سلامت آنها به صفر است.

تجهیز کاراکتر های خود به تجهیزات و تراز کردن وسایل و کاراکتر ها حلقه اصلی است. واضح است که سریعترین راه برای انجام این کار، خرید نئون بیشتر با استفاده از رمزنگاری (پرداخت های اعتباری) است. با این حال، به طور منظم میتوانید با بازی در حالت بیکار بازی: Neon Pizza نیز نئون کسب کنید.

 

چگونه در Neon Pizza درآمد کسب کنیم؟

بازی برای کسب درآمد در Neon District شامل حالت “Neon Pizza” است. حالت پیتزا به بازیکنان این امکان را میدهد که پیتزا را به افراد گرسنه تحویل دهند و در نتیجه یکی از مشکلات جامعه حل شود. به نوبه خود، آنها نئون و جویس به دست می آورند که میتوانند از آنها برای خرید تجهیزات برای ارتقاء شخصیت های خود استفاده کنند.

تحویل پیتزا ممکن است مخاطره آمیز باشد – افراد شرور می توانند به تیم های تحویل حمله کنند. به این ترتیب، بازیکنان باید از تیم‌های خود دفاع کنند تا مطمئن شوند که پاداش‌های نئون و جویس را که برای تحویل پیتزا در نظر گرفته شده است، دریافت می‌کنند.

شما همچنین می توانید یک شرور باشید و برای تیم های تحویل دیگر کمین کنید و پیتزای آنها را بدزدید. فرقی نمیکند که شهروندی قانونمند باشید و پیتزا تحویل دهید یا شرور شوید و به تیم های تحویل دیگر حمله کنید. به هر ترتیب، همچنان نئون، جویس، قطعات دنده و موارد دیگر را کسب خواهید کرد.

 

چگونه در Neon Pizza درآمد کسب کنیم؟

 

چه نوع از دارایی ها در بازی Neon District موجود است؟

Neon District دارای ۳ نوع دارایی، یعنی Characters، Gear و Shells است. در اینجا تفکیک هر نوع دارایی آورده شده است:

شخصیت ها

شخصیت ها می توانند شیاطین، اسناد، نابغه ها، ارواح، هوی ها و جک ها باشند. بازیکنان می توانند جنسیت و ظاهر شخصیت ها را سفارشی کنند.

Demon: شیاطین متخصصان مبارزه با چابکی و سرعت باورنکردنی هستند. شیاطین همچنین دارای نقاط قوت دیگری مانند سلامتی، تاکتیک، پنهان کاری و هک هستند.

Docs: این شخصیت ها شفا دهنده هستند. اسناد برای «زمانی که همه چیز اشتباه می‌شود» هستند و میتوانند نانوربات‌ های باکتریایی را کنترل کنند و همچنین بر رفتار آنها تأثیر بگذارند.

نابغه: نوابغ “خلاقانه مخرب” هستند. آنها از هوش باورنکردنی برخوردار هستند و می توانند طیف وسیعی از مشکلات را حل کنند.

Ghosts: اینها قاتل هستند. آنها می توانند ادراک را تغییر دهند و موقعیت را به نفع خود تغییر دهند.

Heavies : هیوی ها بسیار قوی هستند و قد آنها به تنهایی میتواند بر احساس دیگران تأثیر بگذارد.

Jacks: این ها هکرهای بسیار با استعدادی هستند که میتوانند بر نتیجه رویدادهایی که به احتمال بستگی دارد تأثیر بگذارند. این ویژگی‌ ها زمانی که از طریق رمزگذاری هک میشوند مفید هستند.

 

تجهیزات

تجهیزات شامل هر چیزی است که برای مبارزه لازم است: زره، سلاح، لباس و سایر تجهیزات. به عنوان یک بازیکن جدید، یک شخصیت رایگان دریافت می کنید، بنابراین ممکن است بخواهید جعبه دنده بخرید تا آنها را برای ماموریت ها آماده کنید. برای خرید جعبه دنده، باید نئون را خریداری کنید، که میتوانید با استفاده از ETH یا کارت اعتباری از گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی بازی خریداری کنید. دنده ها از داشبورد اصلی با کلیک بر روی دکمه “دریافت دنده” خریداری می شوند.

شِل ها

کاراکترها یا قابلیت‌ های تقویت‌کننده تجهیزات یا فرصت ایجاد دارایی‌هایی با آمار قوی‌تر از کاراکترها یا ابزارهای هم‌کلاس کمک می‌کنند. شل به شما این امکان را میدهد که کمیاب‌ترین مورد را از بین آیتم‌ها انتخاب کنید، مانند ابزارهایی همچون سلاح، زره یا شخصیت‌های یک بازی.

 

از کجا می توانم NFT های Neon District خریداری کنم؟

 

از کجا می توانم NFT های Neon District را خریداری کنم؟

می‌توانید دارایی‌های Neon District را در بازار های NFT مانند OpenSea یا Arkane خریداری کنید.

 

خرید دارایی های Neon District در OpenSea

با مراجعه به صفحه Neon District می توانید دارایی های Neon District را از اوپن سی خریداری کنید. به برگه چرخ دنده بروید که اقلام را با قیمت آنها نشان میدهد و دکمه “اکنون خرید” را در صفحه اصلی نشان میدهد.

 فیلتری برای انتخاب موارد جدید، اقلام در حراج یا موارد پیشنهادی وجود دارد. روی «اکنون خرید» را در هر وسیله ای که انتخاب میکنید کلیک کنید و کیف پولی را برای پرداخت انتخاب کنید. می توانید از MetaMask، Coinbase Wallet، WalletConnect یا Fortmatic جهت پرداخت استفاده کنید.

 

خرید دارایی های Neon District در Arkane Market

شما همچنین میتوانید تجهیزات و شخصیت ها را در بازار Arkane بخرید و بفروشید. Arkane تراکنش های ارزان و سریعی را ارائه میدهد تا گیمرها بتوانند کیت های خود را سریع و بدون هزینه زیاد دریافت کنند.

برای ذخیره NFT های خریداری شده به کیف پول Venly نیاز دارید. پس از باز کردن یک حساب کاربری در Venly ،”Neon District” را از نوار جستجو در بالای صفحه جستجو کنید – شبکه ای از چرخ دنده های ND ظاهر می شود. با کلیک بر روی دکمه “خرید” برای دارایی مورد نظر خود خرید کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مرتضی علیپور

دانشجوی کارشناسی ارشد، برنامه نویس و علاقمند به یادگیری مداوم حوزه IT - محقق ارزهای دیجیتال و گاهی یک تریدر

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا