بازی نئون دیستریکت، ۰ تا ۱۰۰ بازی Neon District

بازی نئون دیستریکت یک بازی نقش آفرینی سایبر پانک رایگان است و NFT ها در این بازی نقش مهمی را ایفا می‌کنند، بازیکنان در این بازی شخصیت‌های خود را انتخاب می‌کنند و نسبت به سلیقه خود و نیاز بازی به تجهیز و بهبود آن شخصیت می‌پردازند، سپس به همراه تیم خود به مبارزه با تیم های دیگر یا ماموریت‌های انفرادی می‌پردازند.

 

بازی Neon District

بازی نئون دیستریکت یک بازی رایگان است و برای ورود به این بازی نیاز به هزینه‌های اولیه نیست، در این مقاله قصد داریم به بررسی بازی Neon District بپردازیم، کاربران با این بازی علاوه بر سرگرمی می‌توانند به کسب درآمد نیز بپردازند و لذت بیشتری را تجربه کنند، در ادامه تمامی جوانب مربوط به این بازی جذاب را بررسی خواهیم کرد پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

تاریخچه بازی Neon District

بازی نئون دیستریکت در تاریخ ۱ جولای سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد اما قابلیت کسب درآمد یا P2E تا ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ فعال نشده بود. سازنده این بازی Blockade Games است و توسط Block Tower و Chain Reaction سرمایه گذاری شده و پشتیبانی می‌شود.

در ابتدای راه استقبال زیادی از این بازی نشد اما به مرور افراد بسیاری برای سرگرمی و کسب درآمد به این بازی جذب شدند، در ادامه به بررسی بیشتر این بازی خواهیم پرداخت.

 

نحوه کار بازی Neon Pizza

در نئون پیتزا بازیکنان تیم‌های خود را می‌سازند و از تیم خود برای جمع‌آوری نئون، آبمیوه یا Juice و آیتم‌های مختلف درون بازی استفاده می‌کنند. پس از ساخت تیم بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که جزو شهروند‌های خوب باشند و از طریق تحویل پیتزا نئون به دست آورند یا می‌توانند نقش آدم بد بازی را بر عهده بگیرند و از طریق کمین کردن ۵۰ دردصد از نئون‌های تیم های دیگر را به سرقت ببرند. نئون همان ارز رایجا داخل بازی است.

همچنین کاربران این بازی میتوانند روش مبارزه تن به تن یا PVP را انتخاب کنند و به مبارزه با دیگر کاربران این بازی بپردازند، نئون نقش مهمی در این بازی ایفا می‌کند زیرا با استفاده از نئون می‌توانید شخصیت‌های مختلف، اسلحه و تجهیزات بخرید و وسایل خود را ارتقا دهید. در ادامه به نحوه شروع بازی Neon District و جزئیات مربوط به آن اشاره خواهیم کرد پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.

امروزه NFT ها بسیار محبوب هستند و در هر حوزه جایگاه خود را پیدا کرده‌اند، در مقاله آموزش NFT ما به بررسی تمامی جوانب مربوط به NFT ها و آموزش تمامی ابعاد این حوزه پرداخته‌ایم، اگر می‌خواهید در این حوزه به یک متخصص تبدیل شوید و از این طریق به کسب درآمد دست پیدا کنید پیشنهاد می‌شود از این مقاله جامع بازدید نمائید.

 

شروع بازی Neon District

نتون دیستریکت 1

برای شروع بازی نئون دیستریکت نیاز است ابتدا به وبسایت این یعنی بازی یعنی Portal.neondistrict.io مراجعه کنید، اگر قبلا در این بازی ثبت نام کرده‌اید و حساب خود را دارید می‌توانید از طریق گزینه Login وارد حساب کاربری خود شوید اما اگر قبلا ثبت نام نکرده‌اید بر روی گزینه Register کلیک کنید.

در این بازی به بازیکنان جدید یک کارکتر یا شخصیت رایگان، ۳۰۰ واحد نئون و ۵ آبمیوه یا Juice داده می‌شود که این منابع برای خرید ۳ شخصیت اضافی کافی بوده و تیم شما تکمیل خواهد شد. پس از ثبت‌نام با کلیک بر روی گزینه Claim Your Free Character در قسمت Dashboard می‌توانید شخصیت رایگان خود را دریافت کنید.

نتون دیستریکت 2

شش نوع شخصیت مختلف در این بازی وجود دارد که می‌توانید بین آن‌ها انتخاب کنید. Demon, Doc, Genius, Ghost, Heavy و Jack شش شخصیتت بازی هستند، پس از اینکه شخصیت رایگان خود را انتخاب کردید میتوانید به خرید ۳ شخصیت دیگر از طریق ۳۰۰ نئون رایگان دریافتی اقدام کنید. پس از انتخاب شخصیت‌ها، تیم ۴ نفره شما تکمیل شده و سپس می‌توانید وارد میدان نبرد شوید.

نتون دیستریکت 3

در تصویر بالا میتوانید شخصیت هایی که خریداری کرده‌اید را مشاهده کنید، در این صفحه می‌توانید نام، جنسیت و رنگ پوست هر شخصیت را عوض کنید و آن‌ها را با انواع سلاح‌های مختلف و تجهیزات مسلح کنید تا قوی‌تر و قدرتمند‌تر شوند.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم بازی Neon District یک بازی کاملا رایگان است و برای شروع بازی در حالت نئون پیتزا نیازی به خرید موردی نیست، اما با این حال اگر می‌خواهید شخصیت‌های خود را تجهیز کنید نیاز است که مقداری Neon خریداری کنید، سلاح‌ها و تجهیزاتی که خریداری کرده‌اید در Inventory Lab قابل مشاهده است.

نتون دیستریکت 4

پس از انتخاب شخصیت‌ها و گذراندن مراحل بالا برای شروع به قسمت Battle بروید و Team Setup را انتخاب کنید، سپس بر روی گزینه Create New Team زده و نام دلخواه تیم خود را وارد کنید.

نتون دیستریکت 5

در قسمت team Editor می‌توانید شخصیت‌ها را انتخاب کنید که در منوی سمت چپ دیده می‌شوند و می‌توانید هر کدام را به یکی از چهار اسلاتی که دیده می‌شوند اختصاص دهید، اسلات ۱ جلویی‌ترین شخصیت تیم شما و اسلات ۴ عقب‌ترین شخصیتی است که در تیم مشاهده خواهد شد، پس از پایان چینش بر روی گزینه Save  در قسمت بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود. حالا آماده تحویل پیتزا خواهید بود!

 

شخصیت ها در بازی Neon District

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای شروع بازی نیاز به ساخت یک تیم چهار نفره خواهید داشت و برای این کار می‌توانید از ۳۰۰ نئون رایگان دریافتی استفاده کنید. به طور کلی شش نوع شخصیت وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها تیم خود را تشکیل دهید و همچنین می‌توانید آن‌ها را به سلاح و زره مجهز کنید.

هر چه تیم و شخصیت‌های تیم شما مجهز‌تر و قوی‌تر باشند احتمال برنده شدن شما در چالش‌ها و مبارزات درون بازی بیشتر خواهد بود و بهبود شخصیت‌ها از طریق نئون‌ها انجام می‌شود و نئون‌ها به عنوان هزینه برای ارتقا عمل می‌کنند. به طور کلی شش کلاس شخصیتی در این بازی وجود دارد، در ادامه به معرفی شش کلاس شخصیتی در این بازی می‌پردازیم.

  • Demons: این شخصیت دارای سرعت و چابکی در نبرد‌ها می‌باشد.
  • Docs: شفا دهنده ابتدایی که تقریبا همان دکتر بازی هستند.
  • Genius: این شخصیت دارای هوش و توانایی بالایی در حل مسائل است.
  • Ghosts: آدمکش‌هایی هستند که از قابلیت نفوذ بالایی برخوردار می‌باشند.
  • Heavies: از قوی ترین شخصیت‌های بازی هستند که از قدرت بالایی برخوردارند.
  • Jacks: توانایی هک بالایی برخورداند.

نتون دیستریکت 2

 

مفهوم C.A.R.D.S در بازی نئون دیستریکت

CARDS مخفف جمله Cyber Assisted Response Directives است که به معنی دستور العمل های پاسخ به کمک سایبری می‌باشد و همین مسئله باعث متمایز شدن بازی نئون دیستریکت با سایر بازی‌ها شده است، در این بازی هر شخصیت دارای ده کارت است که میتوانید در طول فرآیند leveling Up یا ارتقا، آن‌ها را با کارت‌های دیگر تعویض کنید. از این کارت‌ها برای وارد کردن آسیب به دشمن، حملات مخصوص یا بهبود مهارت‌های هر شخصیت درون بازی استفاده می‌شود.

نتون دیستریکت 2a

 

اسلحه و تجهیزات در بازی Neon District

شما می‌توانید با خرید جعبه‌های غارت یا Loot Crates سلاح و زره به دست آورید و با قطعات یا Parts آن‌‎ها را ارتقا دهید، ارتقا باعث می‌شود قدرت شما و تیمتان بالاتر رفته و پیشرفت بهتری در درون بازی داشته باشید.

سلاح و پوسته باعث تقویت شخصیت‌های شما خواهند شد اما اگر می‌خواهید برای تقویت پا را فراتر از مرزها بگذارید پیشنهاد می‌شود از پوسته یا Skins استفاده کنید، پوسته‌ها توانایی‌های دائمی هر شخصیت را تقویت می‌کند و تنها راه برای به حداکثر رساندن قدرت هر شخصیت است.

نتون دیستریکت 3a

 

حالت های مختلف بازی Neon District

بازی نئون دیستریکت دارای سه حالت مختلف تحویل پیتزا، کمین یا Ambush و حالت PVP می‌باشد، بازیکنان در هر کدام از این حالت‌ها می‌توانند به سرگرمی و کسب درآمد بپردازند و از بازی نئون دیستریکت لذت ببرند.

 

حالت تحویل پیتزا

در این حالت می‌توانید تیم خود را برای تحویل پیتزا ارسال کنید و از این طریق نتون به دست آورید و از نئون‌ها برای خرید Loot Crates یا جعبه غارت استفاده کنید، تیم‌ها در ابتدا باید در منطقه ۱ یا Tier 1 کار خود را آغاز کنند و پس از ۴۳ شیفت می‌توانند وارد Tier 2 یا منطقه ۲ شوند، در منظقه ۱ امکان کمین کردن وجود ندارد اما منطقه ۲ خطرناک‌تر بوده و امکان کمین کردن فراهم است.

شیفت های تحویل پیتزا ۸ ساعته بوده و در طول هر شیفت چندین تحویل پیتزا خواهید داشت که بر اساس نوع تحویل، مدت زمان متغییر خواهد بود.

حالت کمین یا Ambush

اگر به دنبال هیجان بیشتر و چالش بزرگتری هستید پیشنهاد می‌شود از حالت کمین یا Ambush استفاده کنید، در این حالت برای تیم‌های دیگری که در حال تحویل پیتزا هستند کمین می‌کنید و اگر کمین شما موفقیت آمیز باشد ۵۰ درصد از نئون‌های بانک نشده آن‌ها را به دست خواهید آورد، این نئون‌ها را از طریق سرقت تیم‌های دیگر به دست خواهید آورد و کمین کردن فقط در منطقه ۲ یا Tier 2 امکان پذیر است.

اگر تیم شما در حال تحویل پیتزا باشد نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و باید صبر کنید تا شیفت تحویل آن‌ها تمام شود تا بتوانید از آ‌ن‌ها برای کمین استفاده کنید یا اگر تیم دیگری دارید می‌توانید برای کمین از آنها استفاده کنید.

حالت نبرد یا PVP

این حالت شامل دو نوع Practice Battle و Private match می‌باشد، در حالت Practice Mode شما هیچ گونه نئونی کسب نخواهید کرد زیرا این مبارزه رودرو فقط برای سرگرمی بوده و حریف شما واقعی نیست، اما در حالت Private Match شما می‌توانید با بازیکنان دیگر به مبارزه رودرو بپردازید. در ادامه به بررسی بیشتر این حالت‌های بازی و جزئیات مربوط به آن میپردازیم پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

تحویل پیتزا در بازی Neon District

نتون دیستریکت 6

کار با تیمی که تشکیل داده‌اید از این لحظه آغاز می‌شود، ارز Neon ارز داخل بازی Neon District است و برای کسب این ارز باید اعضای تیم خود را برای تحویل بفرستید. این ارز به عنوان هزینه تحویل به شما پرداخت خواهد شد.

با کسب Neon می‌توانید آبمیوه، زره و اسلحه خریداری کنید یا در جهت ارتقا شخصیت، سلاح یا زره از آن استفاده کنید، برای شروع کار تحویل از قسمت Neon Pizza گزینه Delivering Agent را انتخاب کنید تا بتوانید تیم خود را برای تحویل بفرستید.

نتون دیستریکت 7

پس از شروع شیفت تحویلی، شما می‌توانید از صفحه Delivery Agent میزان پیشرفت تحویل تیم خود را مشاده کنید و بر روی آن نظارت داشته باشید، تیم‌ها در حال حاضر فقط در Tier1 و Tier2 می‌توانند شیفت تحویل داشته باشند و کاربران پس از ۴۳ شیفت در Tier1 می‌توانند به صورت دائمی به Tier2 برسند. توضیحات زیر اطلاعات کاملی در مورد Tier به شما خواهد داد.

Tier 1: تحویل در این حالت بدون کمین بوده و در هر تحویل مقداری نئون کسب خواهید کرد.

Tier 2: بازیکنان در این حالت می‌توانند برای دیگران کمین کنند و در هر تحویل نئون بیشتری نیز کسب خواهند کرد.

زمانی که یک تیم در حال تحویل است نمی‌توانید تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنید و باید منتظر بمانید که شیفت آن‌ها به اتمام برسد و تنها یک تیم می‌تواند در یک زمان در حال تحویل باشد نمی‌توانید در یک زمان با دو تیم کار تحویل را انجام دهید.

نتون دیستریکت 8

هر شیفت تقریبا هشت ساعت خواهد بود و تقریبا تعداد ۷ تا ۹ تحویل را انجام خواهید داد، در صورت تمایل می‌توانید انعام‌هایی که به دست آوردید را مشاهده کنید و یا آن‌ها را Bank کنید، اگر در Tier 2 هستید توصیه ما این است که Neon های خود را Bank کنید زیرا نئون‌های بانک نشده در معرض خطر دزیده شدن توسط کمین کنندگان قرار خواهد داشت. زمانی که Neon را بانک کنید این نئون ها به حساب بازی شما ضافه خواهد شد و می‌توانید بلافاصله آنها را خرج کنید.

هر تحویل جدید در این بازی بلافاصله پس از اتمام تحویل دهی جاری آغاز می‌شود و همه چیز به صورت خودکار انجام خواهد شد.

 

کمین کردن در بازی نئون دیستریکت

نتون دیستریکت 9

اگر به دنبال چالش هیجان انگیزتر و بزرگتری در این بازی هستید می‌توانید کمین کنید، در کمین می‌توانید به تیم‌هایی که در سطح ۲ در حال تحویل هستند حمله کنید و ۵۰ درصد از درآمد‌های بانک نشده را به سرقت ببرید. اگر یک تیم شما در حال تحویل باشد نمی‌توانید همزمان با آن‌ها کمین کنید، باید صبر کنید که شبفت تحویلی آن‌ها تمام شود یا از یک تیم دیگر برای کمین کردن استفاده کنید.

نتون دیستریکت 10

زمانی که یک تیم برای کمین کردن در اختیار داشتید به قسمت Neon Pizza بروید و گزینه Ambush را انتخاب کنید سپس تیمی که می‌خواهید با آن کمین کنید را انتخاب نمائید.

نتون دیستریکت 11

در این صفحه میتوانید تمام تیم هایی که در Tier 2 در حال تحویل یا کمین هستند را مشاهده کنید، در هر تحویل فقط یک بار می‌توان برای هر تیم کمین گذاشت و اگر تیم‌ها در حال بهبودی پس از کمین خوردن باشند باید صبر کنید تا تحویل جدید را آغاز کنند یا برای تیم های دیگری که در منطقه ۲ هستند کمین کنید.

نتون دیستریکت 12

هزینه هر کمین برابر با ۵ نئون است و این هزینه ثابت می‌باشد، زمانی که یک تیم برای کمین در دسترس بود بهتر است در مورد آن اطلاعات مناسب جمع آوری کنید‌، در این صفحه می‌توانید آمار و کارت‌های مربوط به هر شخصیت را مشاهده کنید تا بررسی کنید می‌توانید آن‌ها را به چالش بکشید یا خیر.

در یک کمین موفق شما مقدار ۵۰ درصد از نئون‌های بانک نشده از تحویل‌های اخیر و ۵۰ درصد از درآمد بالقوه نئون تحویل فعلی را به دست می‌آورید.

نتون دیستریکت 13

پس از تلاش برای کمین با یک صفحه نتایج مواجه خواهید شد که در آن نشان می‌دهد کمین شما موفقیت آمیز بوده یا شکست خورده‌اید.

نتون دیستریکت 14

همه کمین‌ها به طور خودکار توسط هوش مصنوعی انجام می‌شوند اما در قسمت Battle Replay می‌توانید نبرد خود را دوباره پخش کنید.

نتون دیستریکت 15

هر چه قدر که مقدار بیشتری نئون از طریق کمین یا شیفت‌های تحویل به دست آورید زود تر می‌توانید تیم خود را بهبود بخشید زیرا از طریق نئون می‌توانید پرداخت‌های داخل بازی را انجام دهید و تجهیزات تهیه کنید.

 

حالت PVP در بازی Neon District

در بالا به حالت کمین و حالت تحویل اشاره کردیم، در این دو حالت خود بازی روند را تا حدودی برای شما مشخص می‌کند اما در حالت PVP اینگونه نیست، مفهوم PVP خلاصه جمله Player VS Player است که به معنی بازیکن در مقابل بازیکن می‌باشد.

در این حالت همانند بازی‌های سنتی بازیکن با تیم خود در مقابل بازیکن دیگر با تیمش قرار می‌‍گیرد، هر تیم همانطور که متوجه هستید دارای چهار شخصیت است و اقدام هر بازیکن به صورت نوبتی خواهد بود، برای اینکه معلوم شود چه کسی می‌تواند اولین حمله را داشته باشد یک سکه انداخته می‌شود و سکه تعیین می‌کند که اولین حمله حق چه کسی خواهد بود.

نتون دیستریکت 55a

وقتی که طرق اول حمله خود را کرد نوبت حمله طرف دوم خواهد رسید، زمانی که نوبت شما باشد میتوانید انتخاب کنید که چگونه به حریف حمله کنید.

نتون دیستریکت 66a

Tick همان انرزی درون این بازی است، با هر حمله مقداری تیک از دست می‌دهید و هر چه تیک شما بالاتر باشد مقدار زمان آماده شدن تا حمله بعدی برای شما کمتر خواهد بود و سریع‌تر آماده خواهید شد، مبارزه ادامه خواهد داشت تا زمانی که یک تیم ناک اوت شود.

 

ارتقا تیم در بازی Neon District

نتون دیستریکت 16

جعبه دنده شامل ۴ قطعه چرخ دنده است و ۴ نوع زره در آن وجود دارد که شامل زره سر، بدن، دست‌ها و پا می‌شود، برای شروع به قسمت Get Gear در قسمت داشبورد اصلی مراجعه کنید.

نئون دیستریکت 17

از اینجا می‌توانید مقدار جعبه‌هایی را که میخواهید خریداری کنید انتخاب کنید، نرخ Loot در پایین صفحه برای موارد خاص را مشاهده کنید.

نئون دیستریکت 18

حالا میتوانید جعبه ها را باز کنید تا ببینید چه چیزی درون جعبه ها است، اگر چندین جعبه خریداری کرده باشید می‌توانید همه آن‌ها را به صورت همزمان باز کنید.

نئون دیستریکت 19

در قسمت Inventory می‌توانید تمامی زره‌ها، سلاح‌ها و شخصیت‌هایی را که در اختیار دارید مشاهده کنید.

نئون دیستریکت 20

حال که هم تجهیزات و هم شخصیت را در اختیار دارید می‌توانید شروع به ترکیب کنید، برای انجام این کار نیاز است بر روی گزینه Level Up روی داشبورد کارکتر‌ها کلیک کنید.

نئون دیستریکت 21

در این مرحله شخصیتی که می‌خواهید تجهیزش کنید را انتخاب کنید.

نئون دیستریکت 22

در این صفحه مشاهده میکند که شخصیت ما در سطح ۱ است و می‌توانید تمام STATها و CARD های فعلی خود را مشاهده کنید، با کلیک بر روی گزینه BIO میتوانید مواردی مانند نام، جنسیت و رنگ پوست را مشاهده کنید و اگر می‌خواهید این اطلاعات را تغییر دهید، بر روی گزینه به روزرسانی یا Update کلیک کنید.

برای افرودن تجهیزات می‌توانید از طریق کلیک بر روی گزینه Equip کار را انجام دهید.

نئون دیستریکت 23

در این قسمت تمام وسایلی که برای تجهیز در دسترس هستند دیده می‌شوند و از اینجا می‌توانید روی نوع دنده‌ای که می‌خواهید تجهیز کنید در سمت راست بالا کلیک کنید که شامل سر، بدن، بازوها، پاها و سلاح می‌شود.

نئون دیستریکت 24

 

ارتقا سطح یا Level تجهیزات و شخصیت ها را در بازی نئون دیستریکت

نئون دیستریکت 25

با استفاده از Juice و Parts می‌توانید تجهیزات یا کاراکتر خود را ارتقا دهید، هر حساب جدید مقدار ۵ Juice را به صورت رایگان دریافت می‌کند که این مقدار برای رساندن یک شخصیت به سطح بالاتر کافی است، اگر به Juice یا قطعه‌های بیشتری برای بازی نیاز دارید می‌توانید به قسمت داشبورد رفته و روی دگمه خرید آبمیوه یا خرید قطعات کلیک کنید.

نئون دیستریکت 26

نئون دیستریکت 27

در این صفحه می‌توانید مقدار آب میوه یا قطعاتی که می‌خواهید بخرید را انتخاب کنید و با نئون‌های خود تراکنش خود را پرداخت کنید.

نئون دیستریکت 28

با استفاده از آبمیوه یا Juice و قطعات می‌توانید شروع به ارتقا شخصیت‌ها و تجهیزات خود کنید، برای ارتقا شخصیت خود روی گزینه Level Up در داشبود کلیک کنید تا عملیات را انجام دهید.

 

ارتقا یا Leveling شخصیت در بازی Neon District

نئون دیستریکت 29

در این قسمت می‌توانید شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

نئون دیستریکت 30

در این صفحه با کلیک بر روی Level می‌توانید کاراکتر خود را ارتقا دهید، هزینه Juice مورد نیاز نیاز برای ارتقا نیز در زیر نمایان است.

نئون دیستریکت 31

تا زمانی که Juice کافی داشته باشید از شما خواسته می‌شود تا روند ارتقا یا Leveling Up را تائید کنید، پس از تائید امکان بازگشت ارتقا وجود نخواهد داشت.

نئون دیستریکت 32

حال که فرآیند Leveling را انتخاب کردید برای ارتقا شخصیت خود ۳ انتخاب تصادفی برای STAT یا CARD ارائه می‌شود.

نئون دیستریکت 33

اگر ارتقا STAT را انتخاب کنید به صفحه بررسی نهایی می‌روید و تغییرات در آمار کاراکتر‌های شما نمایان خواهد شد، همچنین از شما خواسته می‌شود که این تغییرات را تائید کنید زیرا پس کلیک بر روی گزینه Finalize این تغییرات دائمی خواهند شد.

نئون دیستریکت 34

در صورت انتخاب ارتقا CARD، اول از شما سؤال می‌شود که قبل از رفتن به صفحه بررسی انتخاب کنید که آن را با کدام کارت از ۱۰ کارتی که به شما اختصاص داده شده است می‌خواهید تعویض کنید.

نئون دیستریکت 35

هنگامی که ارتقای خود را انتخاب کردید روی تائید بزنید سپس روی گزینه Finalize یا نهایی کردن در بالا سمت راست کلیک کنید تا این ارتقا دائمی شود.

 

ارتقا یا Leveling اسلحه و تجهیزات در بازی نئون دستریکت

نئون دیستریکت 36

روند ارتقا تجهیزات و اسلحه ها شبیه به فرآیند ارتقا شخصیت است اما در مورد ارتقا اسلحه و تجهیزات از Juice استفاده نمی‌شود و این قطعات هستند که در ارتقا اسلحه کاربرد دارند. اگر قطعه دارید بر روی گزینه Level Up برای اسلحه و زره در قسمت داشبورد کلیک کنید تا روند شما آغاز شود.

نئون دیستریکت 37

در این قسمت آیتمی که می‌خواهید ارتقا دهید را انتخاب کنید

نئون دیستریکت 38

د ر این قسمت می‌توانید موارد مربوط به STAT و CARD را مشاهده کنید و می‌توانید بر روی قسمت Level کلیک کنید تا مقدار هزینه را مشاهده کنید.

نئون دیستریکت 39

در صورت داشتن تعداد قطعه کافی از شما خواسته می‌شود روند ارتقا را تائید کنید، توجه داشته باشید پس از تائید این مرحله امکان بازگشت وجود نخواهد داشت.

نئون دیستریکت 40

در این مرحله سه کارت به صورت شانسی برای شما نمایان خواهد شد که می‌توانید هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید، در صورتی که این فرآیند رو دوباره راه‌اندازی کنید همین کارت‌ها با این آمار را مشاهده نخواهید کرد.، در قسمت بعد می‌توانید انتخاب خود را قبل از نهایی کردن دوباره مرور کنید و تصمیم خود را بگیرید.

نئون دیستریکت 41

اگر ارتقا STAT را انتخاب کنید به صفحه بررسی نهایی می‌روید که در آن تغییرات در آمار کاراکتر‌های خود را خواهید دید و از شما خواسته می‌شود تا تائید کنید، پس از زدن گزینه Finalize، این تغییرات دائمی خواهند بود.

نئون دیستریکت 42

در غیر اینصورت اگر ارتقا CARD را انتخاب کنید از شما خواسته می‌شود انتخاب کنید کدامین کارت به شخصیت شما اضافه شود.

نئون دیستریکت 43

پس از انتخاب کارت خود روی کادر پایین کلیک کنید تا تائید شود که بررسی را خوانده‌اید و سپس روی Finalize کلیک کنید تا این ارتقا دائمی شود.

 

آموزش نصب بازی نئون دیستریکت

بازی Neon District دارای نسخه نصبی برای ویندوز یا سایر دستگاه نمی‌باشد زیرا این بازی یک بازی تحت وب است و شما با مراجعه به وبسایت این بازی و راه‌اندازی حساب خود می‌توانید ماجراجویی خود را آغاز کنید، تا کنون نیز اخباری در مورد راه‌اندازی اپلیکیشن یا نرم افزار برای این بازی از طرف تیم آن اعلام نشده است.

اگر به حوزه سرگرمی و بازی علاقمند هستید پیشنهاد می‌شود از مقاله بازی های NFT بازدید نمائید.

 

وبسایت بازی Neon District

همانطور که در بالا اشاره کردیم نئون دیستریکت یک بازی تحت وب است و شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت این بازی ماجراجویی خود را آغاز کنید، آدرس وبسایت این بازی Portal.neondistrict.io می‌باشد و برای ورود به بازی نیاز است به این وبسایت مراجعه کنید.

 

کسب درآمد در بازی Neon district

تحویل پیتزا: همانطور که متوجه شدید با تحویل پیتزا می‌توانید نئون به دست آورید و این خودش نوعی کسب درآمد از طریق بازی است.

کمین کردن یا Ambush: کمین کردن روش دیگری است که در بالا به آن پرداختیم شما با کمین کردن می‌توانید نئون‌های بازیکنان دیگر را سرقت کنید و به نحوی کسب درآمد کنید.

فروش دارایی های NFT درون بازی: دارایی‌ها و آیتم‌هایی که درون بازی مشاهده می‌کنید ارزشمند هستند و معامله می‌شوند، هر چه قدر بیشتر دارایی خود را ارتقا دهید ارزش آن بیشتر می‌شود و راحت‌تر می‌توانید آن را به فروش برسانید، این دارایی‌ها در بازارهای NFT از جمله OpenSea یا بازار‌های دیگر نیز قابل معامله است.

برای اطلاعات بیشتر در این حوزه پیشنهاد می‌شود از مقاله P2E یا بازی کن پول در بیار بازدید نمائید.

 

NFT های بازی Neon District

هر NFT درون این بازی دارای پنج سطح از نادر‌بودن یا Rarity است که شامل NFT های رایج یا Common، غیر معمول یا Uncommon، نادر یا Rare، فوق العاده نادر یا Ultra Rare و افسانه‌ای یا Legendary می‌شود. به طور کلی سه نوع دارایی دیجیتال در این بازی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

برای خرید و فروش NFT های مربوط به بازی نئون دیستریکت می‌توانید از بازار‌های NFT همچون OpenSea و Arkane Market استفاده کنید. به یاد داشته باشید هر چه اثر شما خاص‌تر باشد ارزش آن بیشتر خواهد بود. برای کسب اطلاعات در مورد بازار اوپن سی پیشنهاد می‌شود از مقاله اوپن سی چیست و چگونه کار می‌کند بازدید نمائید.

 

شخصیت ها یا Characters

شخصیت‌ها همان افراد تشکیل دهنده تیم شما هستند که در ابتدای مقاله به آن‌ها اشاره کردیم، شخصیت‌ها را می‌توانید بر اساس سلیقه خود سفارشی کنید و به شخصیت دلخواه خود تبدیل کنید، در ابتدای مقاله به شخصیت‌ها اشاره کرده‌ایم که با مطالعه آن قسمت می‌توانید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید.

Gear یا دنده

تمامی تجهیزات مربوط به مبارزه از جمله زره، سلاح، لباس و سایر تجهیزات در این دسته قرار می‌گیرند، با استفاده از این ابزار‎‌ها میتوانید شخصیت‌های خود را برای مبارزه تقویت کنید تا احتمال موفقیت شما افزایش پیدا کند.

Shells یا همان پوسته

پوسته‌ها به شخصیت‌ها قابلیت‌های بیشتری می‌دهند یا کلاس‌های مختلف دارایی‌ها را فراهم می‌کنند. پوسته انواع مختلفی دارند که در طول بازی با آن‌ها مواجه می‌شوید.

 

جمع‌بندی

نئون دیستریکت یک بازی ساده و جذاب است که به راحتی می‌توانید در آن حساب کاربری خود را ایجاد کنید و بدون نیاز به هزینه اولیه ماجرا جویی خود در این بازی را آغاز کنید.

شخصیت‌های درون این بازی را می‌توانید طبق سلیقه خود طراحی کنید و پرورش دهید همچنین می‌توانید انتخاب کنید که در دسته آدم‌های خوب قرار بگیرید یا در دسته آدم‌های بد بازی باشید. امکان تعامل و مبارزه با دوستان و کاربران دیگر در این بازی فراهم است که از این طریق می‌توانید اقدام کنید. در بالا به بررسی بازی نئون دیستریکت پرداختیم امیدواریم با این مقاله به بهترین شکل بتوانید از این بازی کسب درآمد کنید و لذت ببرید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا