نیاز به ممنوعیت کریپتو در ایالات متحده!

سناتور ایالات متحده و رئیس کمیته بانکداری سنا، شرود براون روز یکشنبه در مورد اقداماتی که تنظیم‌کننده‌ها باید پس از نابودی FTX انجام دهند، صحبت کرد. سناتور شرود براون فکر می‌کند که ممنوعیت رمزارزها می‌تواند گزینه‌ای برای رسیدگی به تمام خطرات مرتبط با این فناوری باشد. او پیشنهاد کرد که رمزارز ممکن است چیزی باشد که باید ممنوع شود اگر خطر ارسال صنعت به خارج از کشور نباشد.

 

ممنوع کردن کریپتو

براون در صحبت با چاک تاد از NBC در ملاقات با مطبوعات، موافقت کرد که سم بنکمن فراید، رئیس سابق و بدنام FTX، از لطف سیاسی و کمک‌های مالی برای ایجاد توهم اعتبار در اطراف خود استفاده کرده و نقصی را در سیستم سیاسی فعلی ارائه می‌دهد.

 

با این حال، او ادعا کرد که سقوط FTX تنها یک بخش بزرگ از خطرات کریپتو را نشان می‌دهد که شامل طرح‌های پانزی، حمایت ضعیف از مصرف‌کننده و تهدیدات امنیت ملی می‌شود. از جمله این تهدیدها می‌توان به جنایتکاران سایبری کره‌ای، قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسا» و تامین مالی تروریسم اشاره کرد.

 

براون گفت که قبلاً از وزیر خزانه‌داری خواسته بود تا یک ارزیابی در سطح دولتی از رمزارزها که سازمان‌های نظارتی مختلف را شامل می‌شود، انجام دهد. وی خاطرنشان کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به ویژه تهاجمی عمل کرده است، اما ممکن است اقدامات قانونی نیز لازم باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا