تحلیل هفتگی نیر پروتکل(Near) ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال Near، که از پروژهای محبوب و مطرح بازار است، درپی ریزش کل بازار کریپتو در روز‌های اخیر نیز با کاهش قیمت همراه شده است. بر خلاف بسیاری از پروژه‌های دیگر نیر دیگر روند نزولی طولانی مدت نیست، بلکه همچنان حرکت صعودی خود را حفظ کرده است. هم‌اکنون نیر با ۶۵ درصد کاهش نسبت به سقف تاریخی خود به مهم‌ترین محدوده حمایتی خود رسیده است.

 

تحلیل تایم فریم روزانه Near
تحلیل تایم فریم روزانه Near

 

ارز دیجیتال نیر در حال واکنش به خط روند تاریخی خود و مهم‌ترین سطح حمایت استایتک است. تلاقی این دو حمایت به اعتبار آن افزوده است. احتمال این که نیر در این قیمت حمایت شود و به روند صعودی خود بازگردد بالاست، اما در صورت شکست این حمایت نیر یک روند نزولی قدرتمند تشکیل خواهد داد. در صورت شکست حمایت مشاهده قیمت‌های ۳ و ۲ دلار دور از تصور نیست.

 

الگو‌های کندلی Near
الگو‌های کندلی Near

 

باتوجه به الگو‌های کندلی فعلی، احتمال صعود مجدد نیر حتی به صورت موقت وجود داشته و این لحظه حمایت به وظیفه خود خوب عمل کرده است.

  • درصورتی که قصد خرید نیر را دارید بهتر است منتظر کندل تایید روزانه بمانید.
  • خرید پله‌ای و مدیریت سرمایه مهم‌ترین اصل در بازار مالی است که نباید فراموش شود.
  • در صورت خرید حتما از حد ضرر استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا