اخبار بلاکچیناخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

پشتیبانی Near Protocol از Tether USDT

روز دوشنبه، ناشر استیبل کوین Tether Operations Limited اعلام کرد که تتر اکنون توسط شبکه بلاکچین Near پشتیبانی می‌شود. پس از تعدادی از پیاده‌سازی‌های اخیر، Near چهاردهمین شبکه بلاکچین خواهد بود که میزبان بزرگترین استیبل کوین بر اساس ارزش بازار است.

 

تتر به Near Protocol متصل می‌شود

تتر فاش کرده است که تتر (USDT) اکنون توسط شبکه Near (NEAR) پشتیبانی می‌شود، یک سیستم بلاکچین قرارداد هوشمند که در آپریل ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. ارزش‌گذاری بازار Near، آن را دهمین توکن قرارداد هوشمند بزرگ از نظر ارزش بازار و بیست و پنجمین توکن قرارداد هوشمند از کل بازار می‌کند. در ۱۲ سپتامبر، Marieke Flament، مدیر عامل Near Foundation، گفت که پشتیبانی USDT در بلاکچین Near نقش حیاتی در امور مالی غیرمتمرکز (defi) ایفا خواهد کرد.

 

Flament روز دوشنبه در بیانیه‌ای گفت:

ما از ابتکاراتی حمایت می‌کنیم که می‌توانند ثبات بیشتری را برای اکوسیستم defi به ارمغان بیاورند و به ما در پیشبرد پذیرش انبوه Web3 کمک کنند. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم تتر با راه‌اندازی USDT در شبکه Near و نقش حیاتی آن در شکل‌دهی آینده مالی و اقتصاد دیجیتال به چه چیزی دست خواهد یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا