اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری Near Foundation برای بخش وب۳

Near Foundation و Caerus Ventures یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری راه‌اندازی خواهند کرد که از شرکت‌کنندگان در بخش وب۳ پشتیبانی می‌کند. Near Foundation، سازمان غیرانتفاعی سوئیسی که بر توسعه Near Protocol نظارت دارد، طبق گزارش‌ها با شرکت Caerus Ventures برای راه‌اندازی یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر و آزمایشگاه خطرپذیر ۱۰۰ میلیون دلاری شریک شد. هدف اصلی پشتیبانی از مهندسان، سازندگان و توسعه‌دهندگانی است که در بخش نوظهور وب۳ کار می کنند.

 

صندوق ۱۰۰ میلیونی مختص وب۳

در اوایل سال جاری، Near Foundation حضور خود را در آفریقا گسترش داد و با جامعه بلاکچین Sankore همکاری کرد. در طول این توافق، هر دو طرف قصد دارند یک واحد بلاکچین در منطقه ایجاد کنند که بر نوآوری‌های کریپتو، آموزش و توسعه استعدادها در سراسر قاره تمرکز دارد.

 

پوشش اخیر نشان می‌دهد که Near Foundation و Caerus Ventures مایلند از تلاش‌ها در حوزه وب۳ با معرفی یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر حمایت کنند. این نهاد سوئیسی رهبری آن را بر عهده خواهد داشت که سرمایه اولیه آن ۵۰ میلیون دلار و هدف آن ۱۰۰ میلیون دلار خواهد بود. سازندگان، استعدادها و فرنچایزهای با دسترسی و نفوذ، این رشد را هدایت کردند و اکنون به پذیرش بلاکچین در مقیاس بزرگتری منجر خواهند شد. اما این بار، آنها و طرفدارانشان دسترسی بیشتری به ارزش ایجاد شده خواهند داشت.

 

درباره وب۳ بیشتر بدانید.

 

به نوبه خود، Nathan Pillai، بنیانگذار Caerus Ventures، ادعا کرد که فناوری‌های وب۳ هنوز ارزش واقعی خود را آشکار نکرده و روند فعلی را تغییر داده اند. او گفت که از رویکرد Near Foundation برای پشتیبان‌گیری از توسعه‌دهندگان و توانمندسازی سازندگان و مصرف‌کنندگان با کنترل بیشتر بر دارایی‌هایشان بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است.

 

او افزود:

بنابراین ما در حال ایجاد این مشارکت هستیم تا کمک کنیم اکوسیستم‌های سرگرمی چندلایه موجود را متحول کنیم و اندازه بازار را افزایش دهیم و در عین حال ارزش سهام را بیشتر ارتقا دهیم.

 

وب ۳ که به عنوان تکرار جدید اینترنت مبتنی بر فناوری بلاکچین تبلیغ می‌شود، موضوع داغ در فضای ارزهای دیجیتال است و شرکت‌های زیادی توجه خود را به آن معطوف کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا