اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

نایب بوکله مخالفان بیت کوین را مورد هدف قرار می‌دهد

بیش از یک سال از زمانی که السالوادور بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در این کشور آمریکای لاتین اعلام کرد، می‌گذرد و این کشور در کانون توجه بین المللی قرار گرفت. در پایان سپتامبر، نایب بوکله، رئیس جمهور ۴۱ ساله السالوادور، سرمقاله‌ای نوشت که مخالفان را که فکر می‌کنند تصمیم اشتباهی بوده، کسانی که فکر می‌کنند تصمیم خوبی اما به دلایلی اشتباه بوده است را هدف می‌گیرد و می‌گوید که از تصمیم ما می‌ترسند.

 

صحبت‌های نایب بوکله

به گفته نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، اگر آزمایش بیت کوینی که کشورش در آن شرکت می‌کند، موفقیت‌آمیز باشد، تعداد زیادی از کشورهای دیگر در سراسر جهان راه این کشور آمریکای لاتین را دنبال خواهند کرد. بوکله این را در سرمقاله‌ای که اخیراً نوشته شده است به نام Stop Drinking the Elite’s Kool-Aid که در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ به زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی منتشر شد، گفت. بوکله در سرمقاله از سه گروه مخالفان انتقاد کرد و معتقد است که بیشتر آنها از تصمیمات بدیع السالوادور می‌ترسند.

 

 

بوکله در مقاله خود توضیح می‌دهد:

سرسخت‌ترین مخالفان، کسانی که می‌ترسند و ما را تحت فشار قرار می‌دهند تا تصمیم خود را تغییر دهیم، نخبگان قدرتمند جهان و افرادی هستند که برای آنها کار می‌کنند یا از آنها سود می‌برند. آنها قبلاً مالک همه چیز بودند و به نوعی هنوز هم هستند. رسانه‌ها، بانک‌ها، سازمان‌های غیردولتی، سازمان‌های بین‌المللی و تقریباً همه دولت‌ها و شرکت‌های جهان.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا