نزدک برنامه‌های نگهبانی کریپتو را متوقف می‌کند

آدنا فریدمن، مدیر عامل نزدک، بازار بین‌المللی اوراق بهادار، اعلام کرد که این شرکت برنامه‌های نگهداری ارزهای دیجیتال خود را به دلیل محیط نظارتی ایالات متحده به تعویق می‌اندازد. فریدمن در طی یک تماس سود سه ماهه دوم فاش کرد که نزدک قصد داشت این سرویس را در سه ماهه گذشته راه‌اندازی کند، اما به حالت تعلیق درآمده است.

 

محیط نظارتی ایالات متحده نزدک را مجبور به تعویق راه‌اندازی Crypto Custody کرد

در اواخر ماه مارس، نزدک از برنامه‌های خود برای معرفی یک سرویس نگهداری دارایی‌های کریپتویی رونمایی کرد. این شرکت برای یک منشور شرکت اعتماد محدود از وزارت خدمات مالی نیویورک درخواست داد.

 

در ابتدا، گزارش شد که نزدک بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را با برنامه‌هایی برای گسترش به ارزهای دیجیتال اضافی فراهم می‌کند. با این حال، طی یک تماس سه ماهه دوم، آدنا فریدمن، مدیرعامل شرکت اعلام کرد که پروژه متوقف شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا