نزدک برنامه Blackrock ETF را اصلاح کرد

پس از اینکه چهار شرکتی که برای صندوق‌های بیت کوین نقدی قابل معامله در بورس (ETF) ثبت نام کردند، درخواست‌های خود را مجدداً به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کردند، مدیر دارایی بلک راک با درخواست اصلاح شده از این روند پیروی کرد. مشابه با ثبت مجدد Cboe از Fidelity ،Vaneck ،Invesco و Wisdomtree، شرکت Nasdaq پرونده Blackrock Spot Bitcoin ETF را با گنجاندن Coinbase به عنوان شریک توافقنامه اشتراک نظارت (SSA) اصلاح کرد.

 

نزدک برنامه Blackrock Spot Bitcoin ETF را در کنار رقبای صنعت اصلاح کرد

هفته گذشته، گزارشی از وال استریت ژورنال فاش کرد که افراد مطلع از وضعیت گفتند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از پرونده‌های متعدد ETF بیت کوین ارسال شده در دو هفته گذشته ابراز نارضایتی کرده است.

 

صرافی پیشرو در ایالات متحده، Cboe، به WSJ اطلاع داد که قصد دارد پرونده‌های خود را اصلاح کند. متعاقباً، Cboe پرونده‌های ETF بیت‌کوین را برای Wisdomtree ،Vaneck ،Invesco و Fidelity به‌روزرسانی کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا