نزدک واحد کریپتو ایجاد می‌کند!

نزدک با اشاره به افزایش تقاضا برای دارایی‌های دیجیتال در میان سرمایه‌گذاران نهادی در سال‌های اخیر، راه‌اندازی صندوق دارایی‌های دیجیتال نزدک را اعلام کرده است. در ابتدا، واحد جدید کریپتو راه‌حل‌های نگهداری بیت کوین و اتر را به سرمایه‌گذاران نهادی ارائه می‌دهد.

 

نزدک واحد رمزنگاری خود را تأسیس کرد

نزدک، دومین بورس بزرگ جهان، روز سه‌شنبه راه‌اندازی کسب‌وکار جدیدی به نام دارایی‌های دیجیتال نزدک (Nasdaq Digital Assets) را اعلام کرد. در ابتدا، Nasdaq Digital Assets یک راه‌حل نگهداری در سطح سازمانی را توسعه خواهد داد، جزئیات اعلامیه، افزود راه حل حضانت نزدک بهترین ویژگی‌های کیف پول‌های رمزنگاری گرم و سرد را گرد هم می‌آورد.

 

Tal Cohen، رئیس بازارهای آمریکای شمالی در نزدک، به بلومبرگ گفت که گروه جدید ارز دیجیتال در ابتدا خدمات نگهداری بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را به سرمایه‌گذاران نهادی ارائه خواهد کرد.

 

Ira Auerbach که خدمات کارگزاری اصلی را در صرافی ارزهای دیجیتال Gemini اداره می‌کرد، رهبری واحد جدید را بر عهده خواهد داشت. پیشنهاد نزدک منوط به تایید مقررات در حوزه‌های قضایی مربوط است.

 

آدنا فریدمن، رئیس و مدیر عامل نزدک، توضیح داد:

دارایی‌های دیجیتال نزدک بر اساس راه‌حل‌های موفقی است که ما در سال‌های اخیر برای خدمت به اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال معرفی کرده‌ایم، از جمله فناوری بازار برای مبادلات دارایی‌های دیجیتال، ارائه‌های ضد جرائم مالی رمزنگاری‌شده و راه‌حل‌های شاخص مرتبط با رمزنگاری برای محصولات قابل مبادله.

 

Cohen خاطرنشان کرد:

تقاضا در میان سرمایه‌گذاران نهادی برای مشارکت در دارایی‌های دیجیتال در سال‌های اخیر افزایش یافته است و نزدک موقعیت خوبی برای تسریع پذیرش گسترده‌تر و ایجاد رشد پایدار دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا