اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار صرافی‌ ها

کاهش شدید نرخ بهره در نیجریه!

الحاجی امینو گوادابه، رهبر اتحادیه نیجریه اپراتورهای صرافی گفت که بانک مرکزی نیجریه باید سیستم نرخ ارز ثابت را متوقف کند. وی همچنین از تعدیل اخیر نرخ بهره بانک مرکزی به ۱۳ درصد انتقاد کرد که به گفته وی می تواند تأثیر منفی بر اقتصاد ضعیف نیجریه داشته باشد.

 

به بانک مرکزی گفته شد برای نجات نایرا مداخله کند

الحاجی امینو گوادبه، رهبر اتحادیه اپراتورهای صرافی نیجریه، از مقامات پولی این کشور خواسته است تا اجازه دهند ارز محلی آزادانه در برابر دلار آمریکا معامله شود. به گفته گوادبه، انجام این کار به جلوگیری از کاهش بیشتر ارزش نایرا کمک می کند.

 

گوادبه همچنین در مصاحبه با خبرگزاری نیجریه به بانک مرکزی نیجریه (CBN) توصیه کرد که مداخله در بازارهای ارز را در نظر بگیرد. وی گفته است:

CBN باید به طور همزمان مداخله دلاری در مقیاس بزرگ را در بازار آزاد انجام دهد که می تواند اعتماد به Naira را القا کند. هنگامی که یک حرکت مثبت قابل توجه وجود داشته باشد، بازار واکنش نشان خواهد داد و به احتمال زیاد، فروش وحشتناک را متوقف می‌کند و ارزش نایرا را بیشتر می کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا