اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

جمع‌آوری ۳۰۰ میلیون دلار توسط Mysten Labs

Mysten Labs، توسعه‌دهنده پروژه جدید بلاکچین به نام Sui، در آخرین دور سرمایه‌گذاری خود ۳۰۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرد. این دور که توسط سرمایه‌گذاری‌های FTX هدایت می‌شد، همچنین از پشتیبانی A16z، Jump Crypto، Apollo، Binance Labs، Franklin Templeton و Coinbase Ventures برخوردار بود. این بودجه برای ادامه رشد زیرساخت‌ها و هسته Sui و استخدام‌ها در منطقه آسیا و اقیانوسیه برای این کار هدایت می‌شود.

 

Mysten Labs در دور سرمایه‌گذاری سری B به ارزش ۲ میلیارد دلاری رسید

Mysten Labs، شرکتی که توسط کارمندان سابق متا تاسیس شده و روی پروژه Novi کار می‌کردند، به نقطه عطف مهمی برای آینده خود دست یافته است. این شرکت گزارش داد که ۳۰۰ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری B خود جمع‌آوری کرده است. این دور توسط FTX Ventures رهبری شد و بسیاری از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، از جمله A16z crypto، Jump Crypto، Apollo، Binance Labs، Franklin Templeton، Coinbase Ventures، Circle Ventures، و Lightspeed Venture Partners، در آن مشارکت داشتند.

 

این دور تامین مالی به شرکت اجازه داد تا به ارزش ۲ میلیارد دلاری برسد. Mysten Labs توضیح داد که این بودجه برای ادامه رشد هسته خود و استخدام جدید در سراسر جهان، اما عمدتاً در منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC) استفاده خواهد شد. اولین محصول این شرکت، Sui، یک بلاکچین که به عنوان ایمن و مقیاس پذیر تبلیغ می‌شود و می‌خواهد با اتریوم و سولانا رقابت کند، هنوز راه‌اندازی نشده است و به تازگی یک شبکه آزمایشی در ماه اوت افتتاح کرده است.

 

Amy Wu، شریک FTX Ventures درباره دلیل سرمایه‌گذاری آنها در Mysten اظهار داشت:

ما معتقدیم که نوآوری‌های فنی Sui مانند توافق‌های موازی‌سازی و معماری شی‌محور، آن را به پلتفرم نسل بعدی برای سازندگان وب ۳ تبدیل می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا