ماسک Truthgpt را راه‌اندازی می‌کند

ایلان ماسک، سرمایه‌گذار فناوری، قصد دارد یک پلتفرم هوش مصنوعی (AI) ایجاد کند که حقیقت جویانه و ایمن برای بشر باشد. با اعتراف به اینکه او دیر شروع کرده است، با این وجود این میلیاردر قول داد که سعی کند گزینه سومی را ارائه دهد که محصولات غول‌های مایکروسافت و گوگل را به چالش بکشد.

 

ایلان ماسک از Openai مایکروسافت انتقاد می‌کند

ایلان ماسک اعلام کرد که قصد دارد هوش مصنوعی خود را ایجاد کند که با غول‌های فناوری رقابت کند. پلتفرم جدید که او از آن به عنوان Truthgpt یاد کرد، باید سعی کند جهان را بدون تهدید بشریت درک کند.

 

ماسک در گفتگو با تاکر کارلسون از فاکس نیوز، Openai، توسعه‌دهنده ربات چت Chatgpt را متهم کرد که به هوش مصنوعی دروغ گفتن را آموزش می‌دهد. او معتقد است که این شرکت اکنون یک سازمان منبع بسته و انتفاعی است که مایکروسافت در آن حرف اول را می‌زند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا