ماسک مدیر اجرایی جدیدی را برای توییتر استخدام کرد

ایلان ماسک، سرمایه‌گذار میلیاردر، از سمت مدیر اجرایی توییتر کناره‌گیری می‌کند و نقش‌های دیگری را در این شرکت به عهده می‌گیرد. صاحب پلتفرم میکروبلاگینگ فاش کرد که یک مدیر اجرایی جدید، مدیر رسانه‌ای لیندا یاکارینو را استخدام کرده است که باید در کمتر از دو ماه دیگر در راس این غول رسانه اجتماعی قرار گیرد.

 

ایلان ماسک پست مدیرعاملی توییتر را ترک می‌کند و مدیر ارشد فناوری شرکت می‌شود

ایلان ماسک اعلام کرد که فردی را پیدا کرده است که جایگزین او به عنوان مدیر اجرایی توییتر شود و به قولی که به کاربران شبکه اجتماعی داده بود عمل کرد. او همچنین در توییتی در روز پنجشنبه گفت که در شرکت می‌ماند اما در نقش‌های اجرایی دیگر.

 

با هیجان اعلام می‌کنم که یک مدیر اجرایی جدید برای Twitter استخدام کرده ام. او تا ۶ هفته دیگر شروع به کار خواهد کرد. نقش من به سمت مدیر اجرایی و مدیر ارشد فناوری، نظارت بر محصول، نرم‌افزار و سیستم‌عامل تبدیل خواهد شد.

 

مدیر اجرایی جدید که ماسک در پست اولیه‌اش از هویت او فاش نکرد، ظرف چند هفته آینده مشغول به کار می‌شود، در حالی که رئیس فعلی مسئولیت‌هایی را به‌عنوان رئیس اجرایی و مدیر ارشد فناوری نظارت بر عملکرد محصول، نرم‌افزار و سیستم به عهده خواهد گرفت.

 

در توییت دیگری در روز جمعه، او فاش کرد که فرد منتخب، لیندا یاکارینو، مدیر قدیمی رسانه‌ای است که در درجه اول بر جنبه تجاری کارها تمرکز خواهد کرد در حالی که ماسک ترجیح می‌دهد روی محصولات و فناوری‌ها تمرکز کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا