MUFG برای استقرار استیبل کوین در بلاکچین‌های عمومی

گروه مالی میتسوبیشی UFJ یا همان MUFG، بزرگترین بانک در ژاپن، برنامه‌های خود را برای استقرار و توزیع استیبل کوین‌های تحت حمایت بانک در بلاکچین‌های مختلف عمومی اعلام کرد. این بانک ژاپنی با Datachain، یک شرکت قابلیت همکاری بلاکچین و Toki، یک پل متقابل زنجیره‌ای، همکاری کرده است تا با استفاده از پروتکل Progmat Coin خود، این استیبل کوین‌های دارای مجوز را در طول چندین بلاکچین امکان‌پذیر کند.

 

MUFG مشارکت فنی برای صدور استیبل کوین‌ها را ارائه می‌کند

MUFG اعلام کرده است که قصد دارد استیبل کوین‌ها را در بالای بلاک‌چین‌های عمومی مستقر کند. این بانک که تا سال ۲۰۲۰ ‌های ۷۷۶ میلیارد دلاری را تحت مدیریت (AUM) داشت، با Datachain، یک شرکت قابلیت همکاری بلاکچین و Toki، یک پل زنجیره‌ای متقابل شریک است.

 

اعلام MUFG پس از آن صورت می‌گیرد که قانون تسویه‌حساب بازنگری شده مصوب ۲۰۲۲ در روز پنجشنبه اجرایی شد تا به موسسات مالی اجازه دهد تا استیبل کوین منتشر کنند. MUFG از پلتفرم توسعه‌دهنده داخلی خود Progmat Coin برای این کار استفاده خواهد کرد. Progmat Coin پروتکلی است که برای تسهیل تسویه محصولات مبتنی بر امنیت با قابلیت‌های گسترده برای مدیریت ارزهای دیجیتال و موارد استفاده مالی تعبیه شده در نظر گرفته شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا