اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی‌ هااخبار قانون‌ گذاریاخبار هک و امنیت

حماسه Mt Gox به انتهای راه نزدیک می‌شود

به طلبکاران Mt Gox اطلاعات جدیدی در مورد مطالبات خود صادر شده است و به نظر می‌رسد آنها اکنون تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ فرصت دارند تا برای روش بازپرداخت ثبت نام کنند. در آخرین اطلاعیه آمده است طلبکارانی که مایل به دریافت وجه هستند، باید تا مهلت مقرر، بخش انتخاب و ثبت نام را در بستر سیستم به پایان برسانند. علاوه بر این، صرافی رمزارز Bitstamp فاش کرده است که یکی از صرافی‌های منتخب Nobuaki Kobayashi، متولی دادگاه است.

 

به طلبکاران Mt Gox مهلت داده شده است تا در یک صرافی انتخابی ثبت نام کنند

تقریباً ۳۸ روز پیش، Nobuaki Kobayashi، متولی Mt Gox، از سیستم دادگاه ورشکستگی مستقر در توکیو، به طلبکاران گفت که متولی در حال حاضر در حال آماده شدن برای بازپرداخت است. جالب اینجاست که یک روز قبل از اطلاع متولی، ۱۰,۰۰۱ بیت کوین مرتبط با Mt Gox که از ۱۹ دسامبر ۲۰۱۳ جا‌به‌جا نشده بودند، حرکت کردند.

 

علاوه بر این، ۵,۰۰۰ بیت کوین دیگر مرتبط با Mt Gox، پنج روز بعد، پس از اینکه بیت کوین‌ها نزدیک به ۹ سال خواب ماندند، حرکت کردند. اکنون کوبایاشی اخطاریه ضرب الاجلی صادر کرده است که توضیح می‌دهد طلبکاران باید بخش انتخاب و ثبت نام پلتفرم pretends.mtgox.com را تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ به پایان برسانند.

 

آخرین اطلاعیه Mt Gox می‌گوید:

آخرین مهلت انتخاب و ثبت نام ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ به وقت ژاپن است. هر طلبکاری که مایل به دریافت بازپرداخت است باید انتخاب و ثبت نام در سیستم را تا این مهلت تکمیل کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا