اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

Mt Gox در حال حاضر آماده بازپرداخت است!

در ۳۱ اوت ۲۰۲۲، نوبواکی کوبایاشی، متولی Mt Gox در نامه‌ای توضیح داد که متولی در حال حاضر آماده بازپرداخت به طلبکاران Mt Gox است.

 

به‌روزرسانی‌های متولی اعتباردهندگان Mt Gox، تاریخ بازپرداخت هنوز نامشخص است

هفته گذشته گمانه زنی ها و شایعات در مورد انتشار ۱۴۰ هزار بیت کوین (BTC) از Mt Gox، پلتفرم‌ها و تیترهای رسانه‌های اجتماعی را پر کرده است. تعداد زیادی از مردم و طلبکاران Mt Gox این شایعات را اخبار جعلی نامیدند. در همان بازه زمانی، یک نهنگ بیت کوین ۱۰,۰۰۰ بیت کوین را به کیف‌پول‌های ناشناخته منتقل کرد و وجوه احتمالاً از هک های Mt Gox در ژوئن ۲۰۱۱ سرچشمه گرفته است.

 

درباره صرافی Mt Gox بیشتر بدانید.

 

پس از انتقال اسرارآمیز این نهنگ، چهارشنبه گذشته، Mt Gox به‌روزرسانی رسمی از دادگاه نوبواکی کوبایاشی منتشر کرد که توضیح می‌دهد دادگاه در حال حاضر آماده بازپرداخت به طلبکاران است. طلبکاران Mt Gox سال‌ها منتظر بودند تا به بیت کوین‌های موجود در دادگاه توکیو دسترسی پیدا کنند. طبق روند ادعای وب سایت، پرداخت‌ها به بیت کوین (BTC) از طریق صرافی تعیین شده توسط متولی توانبخشی انجام می‌شود.

 

Mt Gox بیان می‌کند:

برای اینکه بستانکار پرداخت را به بیت کوین دریافت کند، لازم است به عنوان کاربر در صرافی تعیین شده ثبت نام کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا