جابه‌جایی نزدیک به ۱۰۰۰ بیت کوین سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱

بر اساس داده‌های موجود، در چهار ماه گذشته، تنها سه جایزه بلاکی از سال ۲۰۱۰ پس از ۱۳ سال خواب، منتقل شده است. این به این دلیل است که کیف پول‌های خفته از آن دوران در حال تبدیل شدن به یک چیز نادر است. آخرین جابه‌جایی پاداش یک بلاک ۲۰۱۰ در ۲۲ آپریل ۲۰۲۳، ساعت ۲۳:۱۴ انجام شد. زمانی که یک ماینر ۵۰ بیت کوین را خرج کرد که تقریباً ۱.۳ میلیون دلار ارزش داشت. یک لحظه تاریخی امروز رخ داد، زمانی که انتقال ۴۰۰ بیت کوین از سال ۲۰۱۱ انجام شد و اولین بار در بیش از یک دهه گذشته بود که این دارایی‌های دیجیتال جابجا شدند.

 

انتقال ۹۸۵ بیت کوین از سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در سال ۲۰۲۳

جوایز بلاک قدیمی از سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به طور فزاینده‌ای کمیاب شده است. تنها سه بلاک ۲۰۱۰ در این سال به همراه چندین بیت کوین قدیمی از سال ۲۰۱۱ خرج شد. در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۳، پاداش بلاک ۵۰ بیت کوینی در بلاک ۷۷۳,۷۲۳ هزینه شد. حدود ده بیت کوین از سال ۲۰۱۱ در ۸ ژانویه ۲۰۲۳ در بلاک ۷۷۰,۹۲۴ هزینه شد.

 

درست قبل از هزینه ۵۰ بیت کوین، در بلاک ۷۷۳,۷۱۸، ۴۰ بیت کوین از سال ۲۰۱۱ در همان روز منتقل شد. علاوه بر این، در بلاک ۷۷۳,۷۴۵ در آن روز، ۱۰۰ BTC دیگر از سال ۲۰۱۱ ارسال شد. در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۳، در بلاک ۷۷۴,۲۰۳، تقریباً ۵.۸۵۳ بیت کوین منتقل شد. در مجموع، حدود ۲۰۵.۸۵ بیت کوین از سال ۲۰۱۱ در ژانویه ۲۰۲۳ منتقل شد.

 

در ۲ فوریه، یک جایزه بلاک از سال ۲۰۱۰ پس از ۱۳ سال بیکار ماندن، ۵۰ بیت کوین را در بلاک ۷۷۴,۵۴۶ ارسال کرد. اگرچه در این ماه تنها یک تراکنش در سال ۲۰۱۰ مشاهده شد، اما در سال ۲۰۱۱ نیز تنها یک هزینه انجام شد که در آن ۲۱۸.۸۲ بیت کوین منتقل شد. این انتقال بزرگ در ۱۰ فوریه ۲۰۲۳ در بلاک ۷۷۵,۹۳۳ انجام شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا