اکثریت توکن‌ها اوراق بهادار هستند

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، در کنفرانس جهانی بورس و فین‌تک پایپر سندلر درباره صرافی‌های کریپتویی و ارزهای دیجیتال بحث کرد. او اصرار داشت که هیچ چیزی در مورد بازارهای اوراق بهادار کریپتو وجود ندارد که نشان دهد سرمایه‌گذاران و ناشران کمتر مستحق حمایت‌های قوانین اوراق بهادار ما هستند. گنسلر دوباره بر این باور خود تاکید کرد که اکثریت قریب به اتفاق توکن‌های کریپتویی با آزمون قرارداد سرمایه‌گذاری مطابقت دارند.

 

Gensler ادعای مبادلات و صادرکنندگان رمز ارز را رد می‌کند که اخطار منصفانه ندارند

گری گنسلر، رئیس فعلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در کنفرانس جهانی بورس و فین‌تک پایپر سندلر در نیویورک درباره ارزهای دیجیتال بحث کرد. گنسلر خاطرنشان کرد که برخی از مروجین اوراق بهادار دارایی‌های دیجیتال ادعا می‌کنند که ابزار توکن آنها آن را از طبقه‌بندی به عنوان یک قرارداد سرمایه‌گذاری معاف می‌کند. با این حال، رئیس SEC این استدلال را رد می‌کند و اصرار دارد که ناشران اوراق بهادار رمزارز باید پیشنهاد و فروش قراردادهای سرمایه‌گذاری خود را با SEC ثبت کنند یا شرایط معافیت را برآورده کنند.

 

گنسلر بیان کرد:

برخی از ابزارهای اضافی، اوراق بهادار دارایی‌های دیجیتال را از تعریف قرارداد سرمایه‌گذاری حذف نمی‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا