اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

محبوب ترین مقاصد استخراج کریپتو در روسیه

روسیه می تواند بازیگر بزرگی در فضای ماینینگ کریپتو باشد، کارشناسان این حوزه، تحقیقاتی از جذاب ترین مناطق برای عملیات ضرب سکه در این کشور ایجاد کرده اند. پایتخت مسکو در کنار مکان‌هایی که ارزان‌ترین انرژی را ارائه می‌دهند، یکی از مقاصد محبوب استخراج کریپتو است.

 

هزینه برق عامل اصلی تعیین مکان مزارع کریپتو در روسیه

روسیه همه چیز لازم را برای تبدیل شدن به یک پیشرو در صنعت استخراج کریپتو دارد، از جمله برق ارزان قیمت، ظرفیت تولید مازاد، و زیرساخت‌های انرژی توسعه یافته در بسیاری از مناطق خود. این یکی از نتایج مطالعه‌ای است که توسط Intelion Data Systems، واردکننده تجهیزات استخراج، به نقل از RBC Crypto انجام شده است.

 

محققان این شرکت می گویند که علاقه به راه‌اندازی مراکز داده جدید برای استخراج ارز دیجیتال در سراسر کشور افزایش یافته است. به گفته تیموفی سمیونوف، مدیر عامل شرکت، وظیفه اصلی کسب‌وکارها انتخاب مکان مناسب برای امکاناتشان است که برای اثربخشی سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌ای بسیار مهم است. وی خاطرنشان کرد که نرخ برق و تولید کافی از معیارهای اصلی است.

 

Intelion Data Systems دریافته است که محبوب ترین مکان ها برای میزبانی مراکز استخراج در سال ۲۰۲۱، مسکو، کارلیا، بوریاتیا و همچنین مناطق Sverdlovsk، Murmansk، و Irkutsk، منطقه کراسنویارسک، و جمهوری خاکاسیا بوده است. در چهار منطقه اول، تقاضای برق بیشتر از حجم تولید محلی انرژی الکتریکی بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا