اخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

بیشتر رمزارزها آشغال هستند!

عمر فاروق، رئیس واحد دارایی‌های دیجیتال جی‌پی مورگان، گفت بیشتر دارایی‌های رمزنگاری موجود در بازار آشغال هستند و موارد استفاده واقعی از رمزنگاری هنوز به طور کامل ارائه نشده است. عمر فاروق از جی‌پی‌مورگان گفت که موارد استفاده به طور کامل به وجود نیامده است و مقررات هنوز فراگیر نشده است.

 

بیشتر رمزارزها هنوز آشغال هستند و فاقد موارد استفاده هستند

فاروق طی سمینار Green Shoots مرجع پولی سنگاپور در روز سه‌شنبه اظهار داشت که مقررات هنوز به صنعت در حال رشد که مانع از مشارکت بسیاری از مؤسسات مالی سنتی (TradFi) می‌شود، نرسیده است.

 

او همچنین اظهار داشت که به استثنای چند مورد، استفاده‌ای برای اکثر دارایی‌های رمزنگاری وجود ندارد:

اکثر رمزارزها هنوز در واقع بی‌مصرف هستند، منظورم این است که به استثنای چند مورد، هر چیز دیگری که ذکر شده است بی‌فاییده است یا صادقانه بگویم، از بین می‌رود.

 

فاروق افزود:

بنابراین در ذهن من، موارد استفاده به طور کامل مطرح نشده است و مقررات به آن رسیدگی نکرده است و فکر می‌کنم به همین دلیل است که شما می‌بینید که صنعت مالی، به طور کلی، کمی کند است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا