اخبار بلاکچیناخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کویناخبار جهان

بیشترین علاقه به بیت کوین و اتریوم در آمریکا

در ۲ سپتامبر، پورتال وب دادخ‌های بازار ارزهای دیجیتال Coingecko.com مطالعه‌ای را منتشر کرد که ده ایالت برتر آمریکا را که بیشترین علاقه را به دو ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین و اتریوم دارند، شناسایی می‌کند. این تیم از داده‌های ترافیک صفحه Coingecko استفاده کرد و دریافت که کالیفرنیا ۴۳ درصد از ترافیک بازدید از صفحات وب بیت کوین و اتریوم سایت را به خود اختصاص می‌دهد.

 

کالیفرنیا و ایلینوی پیشتاز گروه، نیوجرسی و ایندیانا در پایین‌ترین رتبه قرار گرفتند

بین ۲ می تا ۲۱ اوت ۲۰۲۲، محققان Coingecko مطالعه‌ای را انجام دادند که هدف آن تعیین ۱۰ و ۲۰ ایالت برتر آمریکا است که بیشترین علاقه را به دو ارز دیجیتال پیشرو یعنی بیت کوین و اتریوم دارند.

 

Coingecko از داده‌های ترافیک وب‌سایت استفاده کرد و مجموعه داده‌ها را ایندکس کرد. ۱۰۰ بالاترین امتیاز برای امتیازات ترافیک صفحه وب است. وب‌سایت تجمیع بازار کریپتو محبوب است زیرا دارای رتبه جهانی similarweb.com 1743 و در ایالات متحده ۳۱۵۰ است.

 

در ماه گذشته، coingecko.com میزان ۴۴.۴ میلیون بازدید را بر اساس آمار در ۳ سپتامبر ثبت کرد. مطالعه Coingecko نشان می‌دهد که کالیفرنیا در بین تمام ایالت های آمریکا غالب بوده و ایلینوی دومین امتیاز شاخص را داشته است.

 

 

ساکنان ایلینوی از صفحه وب بیت کوین بسیار بیشتر بازدید می‌کردند، در حالی که صفحه وب اتریوم بسیار کمتر بازدید می‌شد. اکثر ۲۰ ایالت برتر امتیاز بالاتری برای بیت کوین داشتند، اما ایالت‌هایی مانند نیوجرسی، ویسکانسین، کلرادو و فلوریدا امتیاز بالاتری برای اتریوم داشتند.

 

نیوجرسی و ایندیانا دارای کمترین رتبه در بین ۲۰ ایالت برتر بودند. در بین ۲۰ ایالت برتر، مطالعه Coingecko نشان می‌دهد که بیت کوین ۷۶ درصد از نظر علاقه غالب است در حالی که اتریوم ۲۴ درصد است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا